Reklama
Reklama

Krzysztof Skiba planuje ślub z młodszą ukochaną. 58-latek ogłosił to kilka dni po rozwodzie

Krzysztof Skiba (58 l.) to jeden z najbardziej znanych artystów w Polsce. O gwiazdorze zrobiło się znowu głośno, kiedy na jego instagramowym koncie zaczęły pojawiać się fotografie z nową ukochaną. Lider zespołu "Big Cyc" parę miesięcy temu ogłosił bowiem, iż spotyka się ze znacznie młodszą kobietą. Piękna Karolina tak zawróciła 58-latkowi w głowie, że ten postanowił się z nią ożenić.

Krzysztof Skiba - życie prywatne

Krzysztof Skiba od wielu lat obecny jest na polskiej scenie muzycznej. 58-latek do tej pory nie był jednak taką gwiazdą, która rozprawiałaby o swoim życiu prywatnym na prawo i lewo. Niedawno postanowił zrobić wyjątek i zaprezentować światu nową ukochaną.

Na początku grudnia zeszłego roku artysta dodał na swoje instagramowe konto zdjęcie z piękną modelką. Okazało się, iż jest to jego nowa wybranka. Skiba poinformował również, że z żoną pozostaje od blisko roku w separacji. Krzysztof w swoim wpisie podkreślił, iż jest w trakcie rozwodu.

Reklama

"Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku" - poinformował Skiba.

Muzyk 13 marca 2023 roku oficjalnie rozwiódł się z żoną Renatą, z którą tworzył małżeństwo przez ponad 30 lat.


Krzysztof Skiba i jego młodsza partnerka wzbudzają ogromne emocje

Krzysztofa Skibę i Karolinę bez wątpienia łączy płomienne uczucie. Para emanuje swoją miłością w sieci. Nie każdemu jednak spodobało się to, że 58-latek spotyka się z dużo młodszą kobietą. W pewnym momencie Karolina postanowiła nawet odpowiedzieć na internetowy hejt.

"Nie wiem, czemu ludzie oceniają po różnicy wieku. To bardzo smutne i świadczy tylko o was. Co ciekawe, na prywatnym koncie Krzysia nie ma żadnych złych komentarzy, bo każdy, kto nas na żywo widział razem, wie, że jest to prawdziwe i mocniejsze niż można sobie wyobrazić. Kto, podchodząc pod 60-tkę, zmienia całe swoje wygodne i uporządkowane życie? Do takiej sytuacji dochodzi tylko w obliczu wielkiej miłości" - napisała na swoim instagramowym koncie.

Krzysztof Skiba doskonale zdaje sobie sprawę z tego, iż jego nowa relacja wzbudza ogromne emocje. Muzyk w rozmowie z "Super Expreseem" wyjawił nawet, że internetowe wzmianki na jego temat klikają się lepiej niż te o zagranicznych artystach.

"Specjaliści od mediów plotkarskich twierdzą, że nasz związek budzi większe zainteresowanie czytelników niż najbardziej gorące romanse światowego show-biznesu. Podobno klikamy się lepiej niż Shakira. Złośliwych komentarzy po prostu nie czytamy. Każdy ma prawo do miłości" - powiedział dziennikarzom "Super Express" Skiba.


Krzysztof Skiba planuje ślub z Karoliną

Krzysztof Skiba w dalszej rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu" wyznał, że rok 2023 będzie dla niego wyjątkowy. Nie tylko poleci do Chicago występować dla Polonii, ale i niedługo ożeni się z piękną Karoliną. Muzyk i jego nowa wybranka planują bowiem ślub.

58-latek dziennikarzom wyznał też, że na rynku pojawi się jego nowa płyta, teledyski oraz książka.

"Ten rok będzie dla mnie przełomowy. Ostatnio się rozwiodłem, a z Karoliną planujemy ślub. Ukaże się także nowa płyta Big Cyca, będą nowe teledyski oraz moja nowa książka z opowiadaniami satyrycznymi. Przed nami rok pełen koncertów" - wyjawił artysta "Super Expressowi".

Zobacz też:

Tytus Skiba dokonał coming outu! Wbija szpilę Jakimowiczowi: "Gdybym miał go za ojca, byłoby mi znacznie gorzej"

Skiba ostro o wizycie Bidena w Warszawie. Nie gryzł się w język 

Dziewczyna Krzysztofa Skiby miała odchudzić ukochanego, a jest jeszcze gorzej. Straciła kontrolę?


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba | Big Cyc
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy