Reklama
Reklama

Dziewczyna Skiby ostro o krytyce "nieszczęśliwych ludzi". Sporo przytyła i nie wytrzymała krytyki

Krzysztof Skiba (58 l.) przeżywa drugą młodość u boku nowej ukochanej, Karoliny Kempińskiej. Urocza modelka chętnie dzieli się w sieci śmiałymi kadrami, pokazującymi jej sylwetkę w pełnej krasie. Tym razem wzbudziła wielką sensację przyznając, że przybrała na wadze. Dziewczyna muzyka przytyła aż 11 kilogramów! A dopiero co deklarowała, że zamierza walczyć o to, aby „Krzyś” pozbył się nadwagi.

Krzysztof Skiba: partnerka

Krzysztof Skiba na początku roku zaskoczył wszystkich fanów szczerym wyznaniem dotyczącym jego życia osobistego. Muzyk niespodziewanie ogłosił, że jego związek małżeński powoli dobiega końca. Wokalista zespołu Big Cyc od niemal roku jest w separacji z żoną i czeka na rozwód.

Gwiazdor nie może jednak narzekać na samotność, bowiem miejsce u jego boku zajęła młodsza o 26 lat modelka. Piękna Karolina Kempińska towarzyszy mu na każdym kroku i cieszy się, że może uczestniczyć w trasach koncertowych ukochanego. Niestety, sielankę zakochanych psują nienawistni internauci. Niebywałe, do czego są zdolni.

Reklama

Ukochana Krzysztofa Skiby wiele razy dawała do zrozumienia, że nie zamierza się kryć z miłością do muzyka Big Cyc. Aby dać kres wszelkim domysłom, para udzieliła nawet szczerego wywiadu i opowiedziała o kulisach związku. Mało tego, Karolina Kempińska chętnie wdaje się w dyskusje z użytkownikami Instagrama i odpowiada na ich krytykę.

Gdy w sieci zaczęły krążyć skandaliczne słowa o tym, że modelka interesuje się Krzysztofem Skibą wyłącznie ze względu na jego majątek, stanowczo temu zaprzeczyła. Kempińska z dużą dozą dystansu traktuje wszelkie afery internetowe, czego dowodem jest jej najnowsze zdjęcie w mediach społecznościowych. Dziewczyna Krzysztofa Skiby podzieliła się wyjątkowo śmiałym kadrem w bikini. Niesamowite, jak je opisała.

Młoda ukochana Skiby odpowiada czepialskim internautom

Na Instastories Karoliny Kempińskiej pojawiło się gorące zdjęcie, na którym pozuje w samym bikini. Modelka, dla której idealna sylwetka jest wprost niezbędna do wykonywania swojej pracy, niespodziewanie przyznała, że na krótko przed jego wykonaniem przybrała aż 8 kilogramów. Na tym się jednak nie skończyło. Karolina Kempińska wkrótce przytyła jeszcze 3 kilogramy więcej. Mimo wszystko, ukochana Krzysztofa Skiby niezależnie od swojej wagi, czuje się wspaniale i nie zamierza zwracać uwagi na nieprzychylne opinie otoczenia.

"Dla każdego, kogo tak boli moje +11kg, tu już miałam +8" - napisała pod zdjęciem Karolina Kempińska, dając tym samym do zrozumienia, że niemiłe komentarze internautów nie robią na niej wrażenia.

Co ciekawe, jeszcze nie tak dawno temu Karolina Kempińska wspominała, że chciałaby, aby Krzysztof Skiba nieco schudł. Zależy jej bowiem na zdrowiu ukochanego i robi, co w jej mocy, aby tak się stało. Tymczasem sama nieco sobie pofolgowała... Jak do tego doszło?

Karolina Kempińska: nadwaga

Dziewczyna Krzysztofa Skiby w przypływie szczerości zdradziła przy okazji, jaki rozmiar ubrań nosi. Dodała, że nie uważa tego bynajmniej za powód do wstydu. Nadliczbowe kilogramy ma pod kontrolą i wie, że w dowolnej chwili będzie w stanie się ich pozbyć.

"U mnie to 11 kilogramów objawia się rozmiarem ubrań więcej, nie uważam jednak, żeby rozmiar M był czymś przerażającym. Szczególnie, że ja to zaraz stracę, a nieszczęśliwi ludzie zawsze będą nieszczęśliwi" - dodała Karolina Kempińska.

Najważniejsze to czuć się dobrze we własnym ciele!

Zobacz też:

Skiba i jego młoda ukochana przejechali się na kolacji walentynkowej. Tak ich potraktowano

Andrzej Grabowski nie mógł dłużej milczeć! Dosadnie odpowiada na "rewelacje" Skiby! "Co on może wiedzieć o tym, co robię w hotelu?"

Młody Stuhr szyderczo odpowiedział Skibie. Mocna deklaracja "Nie chleję z gośćmi wódy" i żarty z lidera Big Cyca

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba | Karolina Kempińska
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy