Reklama

Reklama

Krzysztof Skiba pochwalił się nową ukochaną. "Od blisko roku jestem w separacji z żoną"

Krzysztof Skiba (58 l.) jest bardzo aktywny w mediach społecznościowych. Głównie informuje tam jednak o swojej karierze, a nie życiu prywatnym. Niedawno postanowił jednak zrobić wyjątek i zaprezentował swoim fanom fotografię, na której pozuje z młodszą o 26 lat partnerką.

Krzysztof Skiba od wielu lat obecny jest w polskim show-biznesie. Artysta nie należy jednak do tych gwiazd, które na prawo i lewo rozprawiają o swoim życiu prywatnym. Niedawne okoliczności zmusiły jednak gwiazdora, by zrobił wyjątek i pokazał światu nową ukochaną.

Krzysztof Skiba znowu zakochany. Pozuje z młodszą partnerką

Krzysztof Skiba na najnowszej fotografii pozuje z wyraźnie młodszą kobietą. Okazuje się, że znany muzyk chciał raz na zawsze skończyć z błędnymi publikacjami na temat jego życia prywatnego. 58-letni Skiba ma żonę, lecz od blisko roku pozostaje z nią w separacji. Krzysztof dodał także, że sprawa rozwodowa jest w toku.

Reklama

"W związku z licznymi błędnymi publikacjami na temat mojego życia prywatnego, które ukazały się wczoraj na łamach nie tylko mediów plotkarskich, wyjaśniam: Od blisko roku jestem w separacji z żoną Renatą. Moją aktualną partnerką jest Karolina. Sprawa rozwodowa jest w toku" - napisał muzyk.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Skiby. Większość gratulowała mu pięknej partnerki, inni z kolei życzyli szczęścia w miłości:

"Niech żyje miłość i szczęście"

"Każdy rozwód to klęska i żaden młody cyc tego nie zmieni. Przepraszam, ale to tylko odpowiedź"

"No i git. Baw się dobrze".

Krzysztof Skiba szaleje na wakacjach z młodszą partnerką

Krzysztof Skiba już jakiś czas prezentował w sieci młodszą partnerkę. Wtedy postanowił wybrać się z kobietą na Wyspy Kanaryjskie. Według doniesień serwisu pudelek.pl muzyk miał przeprowadzić się nawet na stałe do Warszawy, a jego rodzina została w Gdańsku.

Według ustaleń mediów Karolina zajmuje się modelingiem i jest o 26 lat młodsza od Skiby. W jego towarzystwie świętowała też 32. urodziny.

Krzysztof Skiba - życie prywatne

Krzysztof Skiba jest jeszcze aktualnie mężem niejakiej Renaty, która jest lektorką łaciny i greki na Uniwersytecie Gdańskim. Małżeństwo ma dwóch synów Tyomteusza urodzonego w 1987 roku oraz Tytusa, który przyszedł na świat w 1997 roku. Ten drugi występuje w zespole punkowym  "Danziger".

Zobacz też:

Katarzyna Cichopek w kolorach tęczy na Instagramie. Jak ubiera się zakochana celebrytka?

Przyczyny rozwodu Cichopek i Hakiela. Ekspertka wyjaśnia i nie ma wątpliwości

Tytus Skiba dokonał coming outu! Wbija szpilę Jakimowiczowi: "Gdybym miał go za ojca, byłoby mi znacznie gorzej"

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy