Reklama
Reklama

Krzysztof Jackowski nie ma złudzeń. Jasnowidz pilnie przekazał swoją wizję na wiosnę 2024

Krzysztof Jackowski zaprezentował swoją wizję dotyczącą 2024 roku. Jeden z najsłynniejszych polskich jasnowidzów nie pozostawia żadnych złudzeń. Uważa, że to nie będzie łatwy rok dla Polski.

Początek roku to moment, w którym wyjątkowo dużą popularność zyskują różnego rodzaju horoskopy i przepowiednie. Dotyczy to zarówno przepowiedni miłosnych, jak i tych na nieco szerszą skalę. Swoją wizją na najbliższy rok podzielił się z internautami Krzysztof Jackowski.

Krzysztof Jackowski przedstawia wizję dla Polski na 2024 rok

Krzysztof Jackowski niewątpliwie jest jednym z najsłynniejszych polskich jasnowidzów. Każda jego wizja wzbudza ogromne zainteresowanie i jest szeroko komentowana w sieci. Mężczyzna przedstawia swoje prognozy również za pośrednictwem serwisu YouTube, co znacznie zwiększa jego zasięgi. Jego wypowiedzi zdecydowanie można uznać za kontrowersyjne.

Reklama

Tym razem Jackowski przedstawił swoją wizję na temat tego, co stanie się w tym roku. Jasnowidz z Człuchowa twierdzi, że już na wiosnę czeka nas kryzys w polityce.

"Będzie miewać kryzysy, pierwszy czeka go w kwietniu 2024 roku. (...) Musimy brać pod uwagę, że koalicja, która powstała, nie jest idealna. Są to zlepki starych partii, oprócz Szymona Hołowni, który wszedł do sejmu przebojem" - zdradza w rozmowie z "Super Expressem".

Zobacz także:

Jackowski i przepowiednia na 2024 rok: "Zacznie się niewinnie"

Jackowski widział, co stanie się wkrótce. W tle wielki kryzys

Jackowski widział co będzie po 15 października. Nie wszystkich ucieszy jego wizja

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy