Reklama

Krzysztof Jackowski

Krzysztof Jackowski to jeden z najsłynniejszych polskich jasnowidzów. Choć jego wizje nie zawsze są trafne, od lat cieszy się ogromną popularnością. Jackowski chętnie współpracuje z policją przy rozwiązywaniu różnych spraw. Dlaczego „jasnowidz z Człuchowa” jest tak znaną osobowością w Polsce?
Krzysztof Jackowski - najważniejsze informacje
Krzysztof Jackowski /Michal Wozniak/East News /East News

Krzysztof Jackowski - najważniejsze informacje

 • Data urodzenia:

  01.06.1963

 • Miejsce urodzenia:

  Człuchów

 • Kraj urodzenia:

  Polska

 • Rodzina i związki:

  • Katarzyna Gliszczyńska
 • Zawód:

  osobowość telewizyjna

Krzysztof Jackowski to jeden z najsłynniejszych polskich jasnowidzów. Choć jego wizje nie zawsze są trafne, od lat cieszy się ogromną popularnością. Jackowski chętnie współpracuje z policją przy rozwiązywaniu różnych spraw. Dlaczego „jasnowidz z Człuchowa” jest tak znaną osobowością w Polsce?

Lata młodzieńcze i życie prywatne

Krzysztof Jackowski to prężnie działający w naszym kraju wizjoner i jasnowidz. Na świat przyszedł 1 czerwca 1963 roku w Człuchowie. Zanim został jasnowidzem, ukończył szkołę zawodową. Z wykształcenia jest tokarzem dekarzem. 

W  1984 roku ożenił się z kobietą o imieniu Elżbieta, w której był bardzo zakochany. Ma z nią dwoje dzieci. Związek ten się jednak rozpadł, a po rozstaniu z żoną samotnie wychowywał potomstwo. 

Podobno strasznie przeżył to rozstanie i przestał wierzyć w miłość. Po latach związał się jednak z o 19 lat młodszą Katarzyną Gliszczyńską. Para wzięła ślub w październiku 2014 roku.

Życie zawodowe

Krzysztof Jackowski prowadzi zarejestrowaną działalność gospodarczą związaną z usługami paranormalnymi. Oferuje także kursy jasnowidzenia. W 2003 roku wygrał międzynarodowy turniej jasnowidzenia, który odbył się na japońskim kanale telewizyjnym Asahi. Swoją popularność zdobył za sprawą współpracy z polską policją. 

Na wzrost zainteresowania społeczeństwa jego osobą miał wpływ również udział w programie „Eksperyment jasnowidz” emitowanym w telewizji Polsat od października 2003 roku. Sam Jackowski uznaje się za eksperta w znajdowaniu osób zaginionych. Twierdzi, że w ciągu 20 lat jego kariery rozwiązał setki takich spraw, co potwierdza opublikowanymi dokumentami policyjnymi na swojej stronie internetowej. 

W 2011 roku został zatrudniony przez prokuraturę krakowską jako biegły w sprawie dotyczącej zabójstwa 23-letniej studentki. Uzyskane od Jackowskiego informacje były bardzo przydatne w toczącym się postępowaniu, co potwierdzili biorący w śledztwie policjanci i prokurator.

Jackowski w marcu 2013 r. został powołany przez Prokuraturę Okręgową w Katowicach na biegłego z zakresu parapsychiatrii. Do jego zadań należało ustalanie pobytu osób uznanych za zaginione. 

Był gościem na różnych polskich uczelniach, gdzie prowadził wykłady z parapsychologii i jej wykorzystania w egzekwowaniu prawa. W grudniu 2013 roku został honorowym członkiem Stowarzyszenia Niezależnych Studentów Wyższej Szkoły Policji w Szczytnie. 

Krzysztof Jackowski znany jest również z wizji dotyczących pandemii, wydarzeń politycznych oraz meteorologii. Jednak, jak sam mówi, należy traktować z przymrużeniem oka.

Działalność polityczna

Krzysztof Jackowski startował w wyborach powszechnych do Sejmu w 2001 roku. Był kandydatem z listy Alternatywy Ruchu Społecznego w Gdyni. Szczęście mu nie dopisało i nie udało mu się dostać do Sejmu. 

W 2002 został honorowym członkiem Samoobrony RP. Z tego też ugrupowania kandydował do sejmiku pomorskiego w wyborach samorządowych w 2006 roku.

Krzysztof Jackowski - Wiadomości