Reklama
Reklama

Szok, kim z zawodu jest Krzysztof Jackowski! Aż trudno w to uwierzyć

Krzysztof Jackowski (57 l.) od lat dzieli się z internautami swoimi przepowiedniami. Jasnowidz z Człuchowa jest chyba najpopularniejszym jasnowidzem w kraju. Mało kto jednak wie, kim Krzysztof jest z wykształcenia!

Krzysztof Jackowski od wielu lat pomaga ludziom, a także policji w poszukiwaniu zaginionych ludzi. Jego wizje często się sprawdzają, dlatego ma całkiem pokaźne grono odbiorców. 

Niewielu jednak zna prywatne szczegóły z życia Jackowskiego. Krzysztof urodził się 1 czerwca 1963 roku. 

Jasnowidz ożenił się młodo, ponieważ mając zaledwie 21 lat, stanął na ślubnym kobiercu z Elżbietą, ślubując jej miłość aż po grób. Para doczekała się dwojga dzieci. Niestety, nieoczekiwanie, z dnia na dzień żona zostawiła Krzysztofa. 

Mężczyzna stał się samotnym ojcem, który musiał sprostać przeciwnościom losu. Dopiero po latach odnalazł prawdziwą miłość. Obecnie jest związany z młodszą o 19 lat Kasią, z którą ożenił się w 2014 roku. A kim z zawodu jest jasnowidz? 

Reklama

Jak zdradza "Super Express", Jackowski z zawodu jest tokarzem. 

Sławę Krzysztof zdobył dzięki sprawdzającym się przepowiedniom i na tym też zarabia. Wróżbita ma zarejestrowaną działalność gospodarczą jako "usługi paranormalne", a także prowadzi warsztaty jasnowidzenia.

W 2000 roku powstał nawet o nim film pt. "Jasnowidz", który opowiada o działalności Jackowskiego. 

Wiedzieliście o tym? 

***
Zobacz więcej materiałów wideo:

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy