Reklama
Reklama

Jackowski widział co będzie po 15 października. Nie wszystkich ucieszy jego wizja

Krzysztof Jackowski miał kolejną wizję. Najnowsze przepowiednie jasnowidza nie zadowolą wszystkich. Co się zmieni w naszym kraju w drugiej połowie października?

Krzysztof Jackowski przyzwyczaił nas, że każdego miesiąca przedstawia kolejne wizje na zbliżające się tygodnie. Niestety jego przepowiednie nie są optymistyczne. To dlatego były tokarz z Człuchowa dorobił się przezwiska "Czarnowidz". Tym razem Jackowski powiedział, co nas czeka w drugiej połowie października.

Krzysztof Jackowski przewidział co nas czeka w październiku

Zdaniem wróżbity zbliżający się dzień 15 października nie zmieni wiele. Rządzący obecnie obóz nie dostanie może dużego poparcia, ale też raczej nie przegra. Jackowski nie jest do końca pewny jakichkolwiek przemian.

Reklama

"Ciężko powiedzieć. Tutaj rolę odgrywa sugestia. Moim zdaniem po wyborach niewiele jednak się zmieni" - sugerował Jackowski w rozmowie z serwisem o2.pl.

Jackowski o pogodzie

Znacznie więcej wróżbita miał do powiedzenia o pogodzie w październiku.

"Mam wrażenie, że pogoda nas jeszcze rozpieści. Oczywiście nie w taki sposób, że w październiku będzie 30 stopni, bo to jest już astronomicznie prawie nie możliwe, bo słońce będzie za nisko i za krótko w ciągu dnia nad naszymi głowami" - powiedział portalowi o2.pl.

Nadal będziemy cieszyć się słońcem. Czeka nas ciepła jesień. 

"Mam przeczucie, że tak jak wrzesień był ciepły, wręcz letni, jednak z pewnymi wyrywkami - bo wiadomo, że pod październik to już jest jesień - tak październik będzie podobny, też z pewnymi przerywnikami, ale podobnie pięknymi temperaturami, jak na październik dość wysokimi" - dodał.

Myślicie, że wizje Jackowskiego się sprawdzą?

Zobacz też:

Jackowski będzie uczył jasnowidzenia. Cena? Z kosmosu

Jackowski przewidział pogodę na lato 2023. Kiedy warto zaplanować urlop?

Jackowski przewidział, co stanie się w wakacje. Oto co zobaczył w wizji

Krzysztof Jackowski zarabia na swoich przepowiedniach. Ile? Kwoty robią wrażenie!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy