Reklama
Reklama

Jackowski przewidział pogodę na lato 2023. Kiedy warto zaplanować urlop?

Co Krzysztof Jackowski może powiedzieć nam w kwestii pogody na lato 2023? Okazuje się, że to, co zawsze, czyli najnowszą przepowiednię, na którą warto przymrużyć oko. Oto jaką pogodę zobaczył profeta z Człuchowa.

Najnowsza przepowiednia Jackowskiego o pogodzie na lato

Lato w Polsce staje się coraz bardziej nieprzewidywalne. Dotychczasowe letnie miesiące w Polsce były oczekiwane przez wszystkich, którzy lubią ciepłą, słoneczną pogodę i wyższe temperatury. Niestety od dawna nie doświadczamy łaskawości ze strony przyrody, do której byliśmy przyzwyczajeni. Co na ten temat może powiedzieć Krzysztof Jackowski

Przepowiednia Jackowskiego dla Polski. Oto jaka pogoda czeka nas latem

"Co do lata, to powiem, że będzie zarówno susza, jak i podtopienia. Lato, jak powiedziałem już wcześniej, będzie bardzo kapryśne" - wyznał Krzysztof Jackowski dla dziennikarzy z O2.

Reklama

Będą dwa okresy suszy. Pomiędzy tymi okresami będą też podtopienia. Lato będzie zatem bardzo kapryśne i poczęstuje nas dwukrotną suszą, ale też bardzo mocnymi, obfitymi opadami deszczu" - dodał wieszcz.

Jackowski przewidział pogodę na lato 2023. Kiedy warto zaplanować urlop?

Jackowski jest zdania, że w pogodzie nic się nie zmieni względem poprzednich lat. Będzie trochę słońca, trochę deszczu - jak w filmie z Bollywood.

"Lato będzie bardzo kapryśne. To nie znaczy oczywiście, że nie będzie miłe" - podsumował najpopularniejszy polski jasnowidz.

A co z dalszymi miesiącami? Na ten temat Jackowski wypowiedział się już dawno, co opisaliśmy w osobnym wpisie: Jaka będzie pogoda na wiosnę, lato i jesień 2023 w Polsce.

Zobacz też:

Krzysztof Skiba skomentował karierę Pawła Kukiza. Nie ma dobrych wieści 

Zwiotczałe nóżki Małgorzaty Rozenek. W zielonej sukience mknie do samochodu (ZDJĘCIA)

Poród księżniczki Eugenii kosztował krocie. Był szampan, homary i fotografpomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Jackowski | przepowiednie
Reklama
Reklama
Reklama