Reklama
Reklama

Krzysztof Skiba nie gryzł się w język na temat Kukiza. Byłemu muzykowi na pewno się to nie spodoba

Krzysztof Skiba (58 l.) i Paweł Kukiz (59 l.) dawniej mieli ze sobą wiele wspólnego - zajmowali się muzyką, przez którą wyrażali sprzeciw wobec władzy i zachęcali do podejmowania działań mających na celu realne zmiany w społeczeństwie. Niestety, po drodze jeden z mężczyzn skręcił w nieco inną stronę - tak przynajmniej twierdzi Skiba, który skomentował zachowanie kolegi z branży. Nie ma dla niego dobrych wieści.

Skiba smutno podsumował sytuację Kukiza

Krzysztof Skiba nie obawia się wyrażania swoich poglądów. Tym razem szczerze wyraził swoje obawy w związku z kolegą z branży. To, co stało się z karierą Pawła Kukiza według muzyka jest swego rodzaju tragedią.

"Nie jest dobrze, jak artysta przykleja sobie legitymację partyjną do czoła. Tak niektórzy zrobili, na przykład Pawłem Kukiz, ale to jest jego wybór" - mówił Krzysztof Skiba w rozmowie z "Onet Rano". Stwierdził także, że kolega z branży zaprzepaścił swoje osiągnięcia artystyczne, ponieważ nie jest już wiarygodny.

Reklama

"Teraz już jest tylko politykiem. To jest smutne, bo był dobrym artystą i wokalistą. Tak prowadził własną partię, że doprowadził ją do stanu osobowego zero. Nie ma nikogo"- tak Skiba podsumował karierę i artystyczną, i polityczną kolegi po fachu. Lider Big Cyca najwyraźniej nie ma bowiem dobrego zdania o negocjatorskich umiejętnościach Kukiza, o czym świadczy kolejny fragment.

"Prezes Kaczyński grał w szachy, a Kukiz w warcaby i tak to się skończyło. Rozegrał go idealnie jak małego chłopca. To jest po prostu smutne" - podsumował Skiba.

Krzysztof Skiba jest w dobrej formie - dosłownie

Muzyk jest ostatnio w formie - i to nie poprzez rozliczanie się słowem z różnymi celebrytami, np. Andrzejem Sewerynem, ale też pod względem sportowym. Krzysztof Skiba już jakiś czas temu chwalił się swoją przemianą w rozmowie z dziennikarzami "Super Expressu". Wyznał wtedy, że rok 2023 będzie dla niego wyjątkowy. Przede wszystkim dlatego, że niedługo ożeni się z wybranką - Karoliną, która jest jego muzą.

"Ten rok będzie dla mnie przełomowy. Ostatnio się rozwiodłem, a z Karoliną planujemy ślub. Ukaże się także nowa płyta Big Cyca, będą nowe teledyski oraz moja nowa książka z opowiadaniami satyrycznymi. Przed nami rok pełen koncertów" - wyjawił artysta "Super Expressowi".

Krzysztof Skiba chce schudnąć. Motywuje go młoda partnerka

"Mam młodą partnerkę, która niebawem zostanie moją żoną, więc muszę dbać o zdrowie. Jestem na diecie i ćwiczę. W ciągu miesiąca schudłem aż sześć kilo. Mam taki plan, żeby do wakacji zrzucić jeszcze dziesięć. Dwa lata temu schudłem trzydzieści kilo, ale potem przytyłem. Teraz liczę, że będzie inaczej" - wyznał Skiba w "Twoim Imperium".

Efekty swoich starań udostępnia na Instagramie, gdzie motywuje obserwatorów, a oni pozytywnymi komentarzami namawiają go do dalszego działania. To dla muzyka źródło ogromnej siły.

Do ślubu Krzysztofa Skiby pozostało niewiele czasu

Skiba nie przebiera w środkach. Chodzi regularnie na siłownię oraz trzyma się odpowiednio zbilansowanej diety. Mężczyzna miesiąc temu dodał nawet na InstaStories nagranie, które zostało wykonane podczas ćwiczeń. Widać na nim Skibę trzymającego hantle. Napisał wtedy, że do ślubu zostały dwa miesiące... Oznacza to, że aktualnie muzyk odlicza ostatnie tygodnie do wypowiedzenia sakramentalnego "tak".

Choć nie podano konkretnej daty, wiele wskazuje na to, że okres letnich wesel wśród celebrytów rozpocznie impreza jednego z popularniejszych polskich muzyków. Może to dobry czas, by zakończyć spory z kolegami z branży i skupić się na przygotowaniach?

Czytaj też:

Krzysztof Skiba się żeni. Partnerka muzyka pochwaliła się zaproszeniami na ślub

Partnerka Skiby pokazała, jak naprawdę wygląda. Odważne zdjęcie bez makijażu wywołało poruszenie

Krzysztof Skiba wpadł na niezwykły pomysł. Wyjeżdża z Polski tuż przed ślubem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba | Paweł Kukiz
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy