Reklama
Reklama

Krzysztof Skiba nie gryzł się w język. Oto co sądzi o słowach Seweryna

Krzysztof Skiba (58 l.) znany jest ze swoich zdecydowanych poglądów, również na tematy polityczne. Ostatnio pokusił się o ocenę emocjonalnej wypowiedzi Andrzeja Seweryna, która wywołała burzę w internecie.

Krzysztof Skiba nigdy nie ukrywał swoich poglądów politycznych, którymi chętnie dzieli się na portalach społecznościowych.

Krzysztof Skiba ocenia wypowiedź Andrzeja Seweryna

Ostatnio wyznał, co sądzi o pełnej wulgaryzmów wypowiedzi Andrzej Seweryna. Aktor również słynie z wyrazistych poglądów, tylko prezentuje je w sposób mniej humorystyczny niż lider zespołu Big Cyc. 

Reklama

Skiba, jak się okazuje, uznał opinię Andrzeja Seweryna za interesującą:

"Andrzej Seweryn to wybitny polski aktor. Zawsze ma coś ciekawego do powiedzenia. Ostatnio hitem internetu jest jego przesłanie dla młodzieży. Niestety Kolekcjonerowi Kotów się nie spodobało".

Kontrowersyjna wypowiedź Andrzeja Seweryna

Kilka dni temu w internecie pojawiło się nagranie wypowiedzi Andrzeja Seweryna, który, nie stroniąc od wulgaryzmów, wyraził jednoznacznie negatywną opinię na temat liderów reprezentujących prawą stronę sceny politycznej, wymieniając jednym tchem polityków polskich i zagranicznych. Dał przy tym do zrozumienia, że z postaciami takimi jak Donald Trump i Wiktor Orban nie ma sensu prowadzić rzeczowej dyskusji. 

W specjalnie wydanym oświadczeniu na Facebooku Seweryn, nie odnosząc się do treści nagrania, zasiał ziarno wątpliwości, co do sposobów jego pozyskania:

„W związku z pojawieniem się w przestrzeni internetowej prywatnego nagrania z moim udziałem oświadczam, że ani ja ani osoba, do której zostało ono wysłane, nie udostępniliśmy go mediom społecznościowym. Dostało się tam ono z woli tych, którzy mają dostęp do naszych prywatnych kont i którzy, jak sądzę już nieraz z tej możliwości korzystali”. 

Lider Bic Cyc tłumaczy się z nieobecności

Skiba przy okazji omawiania stanowczych poglądów politycznych Andrzeja Seweryna, ujawnił swoje plany na 4 czerwca. Jak wyjaśnił, nie może być tego dnia w Warszawie, bo miał od dawna zaplanowany koncert w tym terminie i nie może sprawić zawodu fanom. Jak napisał na Instagramie:

"Big Cyc gra dawno zaplanowany koncert w Kątach Wrocławskich. Nie możemy zawieść publiczności". 

Jak dodał, Big Cyc ma za sobą wieloletnie doświadczenie antysystemowe, więc koncerty zespołu można w zasadzie uznać za manifestację światopoglądową:

"Dla usprawiedliwienia dodam, że każdy koncert Big Cyca, od 35 lat, jest jak jeden wielki protest przeciwko tym, którzy chcą brać nasz kraj za mordę. Tak było za Jaruzela i tak jest też dziś". 

Zobacz też:

Krzysztof Skiba bez koszulki pokazał, jak trenuje. Tak wylewa siódme poty na siłowni

Krzysztof Skiba wpadł na niezwykły pomysł. Wyjeżdża z Polski tuż przed ślubem

Andrzej Seweryn w wulgarnych słowach o politykach. Nagranie rozpętało burzę w sieci

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krzysztof Skiba | Big Cyc | Andrzej Seweryn
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy