Reklama
Reklama

Krystyna Pawłowicz znowu uderza w Matę! "Tleniony, arogancki nygus!"

Krystyna Pawłowicz znowu zabrała głos w sprawie rapera Maty. To nie pierwszy raz, kiedy sędzia Trybunału Konstytucyjnego ostro skrytykowała młodego Matczaka.


Ostatnio media żyły sprawą Michała "Maty" Matczaka (posłuchaj!). W czwartek wieczorem raper został zatrzymany przez policję wraz ze swoim kolegą na warszawskim Mokotowie. Podczas legitymowania okazało się, że 21-latek miał w kieszeni 1,5 grama marihuany. Jego kolega miał z kolei przy sobie pół grama suszu. Obaj zostali zabrani "na dołek".

Reklama

Sprawa Maty wywołała powszechną dyskusję na temat zasadności penalizacja posiadania niewielkich ilości marihuany na własny użytek. Do debaty włączyli się przedstawiciele i przedstawicielki polityki, mediów i show biznesu.

Parlamentarny zespół do spraw legalizacji marihuany zwracał uwagę, że w podobnej sytuacji znajduje się codziennie wiele osób, jednak dopiero rozpoznawalność medialna rapera sprawiła, że społeczeństwo zaczęło dostrzegać problem.

Krystyna Pawłowicz kolejny raz krytykuje Matę!

Głos w kontrowersyjnej sprawie młodego Matczaka ponownie zabrała Krystyna Pawłowicz. Członkini Trybunału Konstytucyjnego już w przeszłości krytykowała rapera, przy okazji wydania utworu "Patoreakcja" (posłuchaj!). Mata w swoim utworze wspomniał o Pawłowicz, Kurskim i Jakimowiczu, co rozwścieczyło sędzię TK. Krystyna napisała wówczas, że Mata ma brzydką twarz i brzydkie wnętrze.

Obecnie ponownie zabrała głos na Twitterze. Sędzia Trybunały Konstytucyjnego określiła młodego Matczaka jako "tlenionego nygusa".

Zobacz też:

Mata opuścił areszt i "komentuje" zatrzymanie! Wymownie!

Wichury nad Polską. Straszny widok

Ekspertka: przejście SARS-CoV-2 w kierunku sezonowości

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Krystyna Pawłowicz | Michał Matczak
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy