Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Krupa odwołała ślub!

Joanna Krupa i Romain Zago mieli pobrać się 2 czerwca w małym kościółku we włoskim Positano. Odwołali jednak ślub. Powód?

Choć wszystko było już dopięte na ostatni guzik, w ostatniej chwili modelka i biznesmen kolejny raz przełożyli datę uroczystości.

Reklama

Jak tłumaczy Krupa na łamach "Party", jej rodzina nie otrzymała pozwolenia na wyjazd. Co więcej, mama i siostra także miałyby problem z dotarciem.

To już drugi raz, kiedy modelka odwołuje ślub. Za pierwszą zmianą decyzji stał kryzys w jej związku. "Mieliśmy ostatnio z Romkiem problemy. Odstawiłam ślub na bok. (...) Czekamy, bo nie wiemy, czy produkcja da radę pokazać nasz ślub jeszcze w tym sezonie. Jeśli okaże się, że nie zdążą, to będziemy musieli przełożyć termin na później. Musimy czekać, aż produkcja zadecyduje, co jest najlepsze dla show" - mówiła w kwietniu. 

Teraz uspokaja: ślub odbędzie się w... przyszłym roku. "Wesele chcemy urządzić przed kamerami w naszym reality show ['The Krupa Sistars']" - zdradza dwutygodnikowi.Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krupa | Romain Zago | związek | ślub

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje