Reklama
Reklama

Król Karol III i Camilla posługują się tajnym kodem. Wiemy już, jak go odczytać!

Nowy władca Zjednoczonego Królestwa ma ostatnio wiele na głowie. Nie dość, że przygotowuje się do oficjalnej koronacji, to jeszcze musi zajmować się aktualnymi sprawami państwa i swojej rodziny. Nic dziwnego, że w codziennych obowiązkach stara się mu pomagać królowa małżonka. Okazuje się, że Karol (74 l.) i Camilla Parker Bowles (75 l.) porozumiewają się za pomocą specjalnego kodu! Wiemy już, co oznaczają poszczególne gesty!

Camilla Parker Bowles wspiera męża w codziennych obowiazkach

Choć Camilla Parker Bowles nie należy do najpopularniejszych członków rodziny królewskiej, bowiem Brytyjczycy przez lata oskarżali ją o zrujnowanie życia Dianie i obwiniali o ukrywanie romansu z Karolem, obecna królowa małżonka zdaje się tym nie przejmować. 

Od chwili ślubu z Karolem jest bowiem oficjalnie przedstawicielką dworu królewskiego i  reprezentantką władcy. Działa charytatywnie i udaje się w podróże dyplomatyczne, a od śmierci Elżbiety II nosi tytuł Jej Wysokości Królowej Małżonki.

Reklama

Wciąż pozostaje niezwykle aktywna i oprócz tego, że wspiera w działaniach swojego męża, sama prężnie zarządza wieloma organizacjami charytatywnymi. Ostatnio jednak musiała przede wszystkim zadbać o swoje zdrowie, bowiem okazało się, że zaraziła się wirusem COVID-19, co zmusiło ją do odwołania wszystkich wizyt i pozostania w domu.

Po krótkiej przerwie powróciła jednak do obowiązków i jak donoszą brytyjskie media - jako patronka Coronation Champion Awards ma za zadanie wyróżnić wzorowych wolontariuszy z Wielkiej Brytanii.

Camilla Parker Bowels i król Karol mają tajny szyfr?

Ponadto, królowa małżonka przygotowuje się do nadchodzącej wielkimi krokami uroczystej koronacji swojego męża. Ceremonia ma odbyć się już 6 maja. Choć czasu jest już niewiele, a jeszcze nie wszystko zostało ustalone, monarcha Zjednoczonego Królestwa może liczyć na wsparcie małżonki.

Jak się okazuje, Camilla jest tak zaangażowana w sprawy zawodowe swojego małżonka, że porozumiewa się z nim za pomocą specjalnego kodu!

Gyles Brandreth, autor biografii "Elżbieta: intymny portret", tak opisuje jeden z tajnych gestów królewskiej pary: "Kiedy Karol się spóźnia lub mówi za dużo, Camilla dyskretnie pociąga za tył jego marynarki - czasami dość energicznie".

Dużo mniej stanowczy gest stosuje, gdy Karola dopada stres wywołany nieprzewidzianą sytuacją - tak było choćby podczas feralnej próby podpisania dokumentów w zamku Hillsborough w hrabstwie Down.

"Kiedy Karol się denerwuje, Kamila uspokaja męża, delikatnie masując dłonią jego plecy" - zdradza biograf royalsów w swojej książce.

Okazuje się, że królowa małżonka wspiera męża nie tylko w kwestiach zawodowych - w życiu prywatnym także jest jego najlepszą przyjaciółką:

"Kamila jest dobrym towarzyszem i najlepszym przyjacielem Karola, a teraz, gdy jego dzieci opuściły dom, jest jedyną osobą na całym świecie, z którą może być całkowicie wolny i otwarty" - ocenia Gyles Brandreth.

Czy tajne gesty królewskiej pary przydadzą się także podczas koronacji?

Zobacz też:

Ivan Komarenko wrócił do Rosji. Ma PILNĄ wiadomość dla Polaków. Wielkie poruszenie pod wpisem!

Księżniczka Charlotte pójdzie do pracy? Karol III przeprowadza zmiany

Karol III przygotowuje się do koronacji. Zamknął ustalenia w sprawie oprawy muzycznej! 

Król Karol III nie znajdzie czasu na spotkanie z Harrym? Jest zbyt zajęty koronacją

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Camilla Parker Bowles | Król Karol III
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy