Reklama
Reklama

Książę Karol i księżna Camilla świętują 15. rocznicę ślubu! Ukrywają problemy w swoim związku?!

Książę Karol (71 l.) i księżna Camilla (72 l.) niedługo, bo 9 kwietnia, będą świętować swoją 15. rocznicę ślubu. Ich miłość była od samego początku kontrowersyjna i dopiero po wielu latach mogli zostać małżeństwem. Jednak czy ich związek jest naprawdę szczęśliwy? Wiele wskazuje na to, że nie do końca...

Książę Karol i księżna Camilla pobrali się w 2005 roku, jednak ich miłość rozkwitła dużo wcześniej, gdy oboje byli jeszcze młodzi. 

Wtedy niestety Karol nie mógł związać się z Camillą, bo lepszą wybranką, wskazaną przez rodzinę królewską była jednak Diana Spencer. To właśnie ona finalnie została żoną Karola w 1981 roku. 

Niestety, ten związek okazał się fatalną pomyłką i nie jest już tajemnicą, że książę w trakcie małżeństwa z Dianą potajemnie spotykał się ze swoja pierwszą i jedyną miłością - Camillą. 

Fatalny bieg zdarzeń - tragiczna śmierć księżnej Diany w 1997 roku sprawiła, że Karol i Camilla nie musieli już ukrywać się ze swoim uczuciem. 

Po wielu latach w końcu pobrali się. Pałac Buckingham stara się przedstawiać tę parę jako zgodne i udane małżeństwo, jednak jest wiele spraw, które wyszły na jaw i nie świadczą najlepiej o Karolu i Camilli. 

Reklama

***
Czytaj więcej na kolejnej stronie: 

Kontrowersyjne wieści wypływają od kilku lat, jak chociażby to, że książę Karol jakiś czas temu zażądał od swojej żony, by bardziej zadbała o siebie i poddała się operacji plastycznej. Twierdził wówczas, że nie jest już dla niego atrakcyjna i zabieg uratowałby ich już i tak upadające małżeństwo. 

Jak twierdzi "National Enquirer", Karol z zazdrością spoglądał na dobrze wyglądające matki księżnej Kate i Meghan Markle. To nie wpłynęło najlepiej na relacje w ich małżeństwie. Dodatkowo oliwy do ognia dolała królowa Elżbieta, która nie przepada za swoją synową. 

"The Globe" twierdzi, że namawiała nawet syna do rozwodu z nią, a jak wiemy, to już ostateczność w rodzinie królewskiej. Do rozwodu jednak nie doszło, ale Karol miał wykreślić z testamentu żonę. 

Dodatkowo sytuację pogarszały plotki o orientacji seksualnej księcia Karola. Swego czasu głośno było o tym, że małżeństwo z Camillą jest tylko przykrywką, a sam Karol gustuje w panach. O tych kontrowersjach donosił "The Sun". Dowodem na prawdziwość tych wieści miało być to, że książę długo wzbraniał się przed małżeństwem, a do ślubu z Dianą został przymuszony. 

W mediach też pojawiły się zdjęcia, na których to książę Karol miał całować w usta dużo od siebie młodszego mężczyznę. Pałac nie chciał tego w ogóle komentować i starał się odwrócić uwagę mediów od skandalu. 

Jaka jest prawda? Do końca poddani nigdy się tego nie dowiedzą, tymczasem Karol i Camilla będą obchodzić 15. rocznicę ślubu, nawet jeżeli trwają nadal w małżeństwie tylko po to, by chronić dobrego imienia rodziny królewskiej. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Król Karol III | Camilla Parker Bowles
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy