Reklama
Reklama
Tylko u nas

Krochmalska zapowiedziała wielką akcję przeciw "oszerstwom" Liroya. W ostatniej chwili wszystko odwołano! [POMPONIK EXLUCSIVE]

Joanna Krochmalska (41 l.), była żona Piotra Liroya-Marca (51 l.), miała podczas konferencji prasowej przed gmachem Sejmu obnażyć wszystkie kłamstwa małżonka. Na razie jednak, jak informuje Fundacja Sprawiedliwa, do tego nie dojdzie. Tylko Pomponikowi udało się ustalić powód...

Joanna Krochmalska, żona Piotra Liroya-Marca ujawniła niedawno w wywiadzie dla „Wysokich Obcasów”, że były mąż miga się od płacenia alimentów. Stan taki ma miejsce, choć, jak zresztą sam się przechwala, zarabia miliony na uprawie konopi

Joanna Krochmalska oskarża Liroya

Piotr Marzec, znany fanom rapu jako Liroy, producent muzyczny, przedsiębiorca i poseł na Sejm VIII kadencji rozstał się z była modelka Joanną Krochmalską dwa lata temu. Jak twierdziła porzucona żona, cieniem na ich związku położyła się kariera polityczna rapera. Odkąd został posłem, w ich domu coraz częściej dochodziło do przemocy. Po rozstaniu Liroy podobno zostawił rodzinę bez środków do życia. 

Reklama

Jest to o tyle szokujące, że Piotr Liroy-Marzec lubi chwalić się w wywiadach majątkiem, jaki zbił na hodowli konopi. Zresztą już w czasie kampanii wyborczej do Sejmu  VIII kadencji  zapewniał, że zamierza doprowadzić do legalizacji marihuany w Polsce. Nie ukrywał przy tym, że na uprawie konopi planuje ubić własny interes. I rzeczywiście tak się stało. Jak chwalił się rok temu w rozmowie z Pudelkiem, tylko w ciągu roku wzbogaci się o 50 milionów złotych:

"Myślę, że zamkniemy ten rok z 50 milionami złotych zysku. Zobaczymy, jak sytuacja się rozwinie, nie wiemy, co będzie ze względu na te zawirowania na wchodzie, ale rozwijamy się, jesteśmy w paru nowych państwach. Rusza kilka naszych nowych produktów, weszliśmy też w odzież.  Jako jedyni w Europie mamy tak dużą kolekcję odzieży konopnej, mamy też dużo produktów spożywczych, jak mąka, olej.  Wchodzimy w każdy aspekt życia obywatela z wysokiej jakości produktami.  Spokojnie zamkniemy ten rok z dobrym wynikiem" - wyjaśnił.

Liroy zostawił rodzinę bez środków do życia

Tymczasem Krochmalska twierdzi, że z tych pieniędzy ani ona ani dzieci nie zobaczyli ani grosza. Mało tego mieszkanie zostało odcięte od prądu, gazu i internetu, jest także wydany nakaz eksmisji. 

W odpowiedzi Liroy zarzucił byłej żonie, że jest złą kobietą, a poza tym po rozstaniu ma do dyspozycji nie jedno, a nawet dwa mieszkania. Jak stwierdził, po dżentelmeńsku woli pominąć wstydliwe niedostatki osobowości byłej partnerki:

"Zapewniam państwa, że jest cały ocean okoliczności faktycznych, miażdżących dla mojej byłej partnerki. Nie mogę jednak ich wyciągnąć publicznie, gdyż po pierwsze rykoszetem godziłoby to w dobro naszych dzieci, a zarazem nie jestem osobą, która chciałaby poruszać się w tej konwencji w przestrzeni publicznej". 

Krochmalska natomiast zapowiedziała w rozmowie z Pomponikiem zwołanie przed gmachem Sejmu konferencji prasowej, w trakcie której zamierzała obnażyć wszystkie kłamstwa byłego męża:

"To jest cały szereg oszczerstw w moją stronę. Wyjaśnię to może w piątek. Umówieni jesteśmy z Fundacją Sprawiedliwi pod Sejmem. Będzie konferencja i może tam wyjaśnimy, jak to wygląda, że niby zajmuję dwa mieszkania jednocześnie"

Fundacja Sprawiedliwa tłumaczy Krochmalską

Niestety, jak się właśnie dowiedział Pomponik, konferencja jednak się nie odbędzie. Jak poinformował Zarząd Fundacji Sprawiedliwi:

Konferencja prasowa dotycząca oświadczenia Joanny Krochmalskiej - byłej partnerki Liroya zostanie przełożona z przyczyn zdrowotnych Joanny. Fundacja Sprawiedliwa w najbliższych godzinach poinformuje o nowym terminie konferencji".

Brzmi to wszystko bardzo zagadkowo. Na szczęście w rozmowie z Pomponikiem przedstawiciel Fundacji (już mniej oficjalnym tonem) wyjaśnił w czym rzecz:

Asia ma problem związany z przeziębieniem. Typowe przeziębienie.  Chce się odnieść do oświadczenia swojego byłego partnera, do steku pomówień kierowanych pod jej adresem, między innymi do tego, że zajmuje dwa mieszkania,  co nie jest prawdą. Na konferencji Joanna się do tego odniesie.  Finalnie chcemy ogłosić zbiórkę na fundusz specjalny dla kobiet które znalazły się w takiej sytuacji jak Asia, bez pomocy,  bez wsparcia i nie wiedzą, jak sobie z tym poradzić”.

Czyli plany są Krochmalskiej i Fundacji Sprawiedliwi jasne, tylko jeszcze nie wiadomo, kiedy doczekają się realizacji. Zobaczymy, jak na to wszystko zareaguje Liroy-Marzec.

Zobacz też:

Joanna Krochmalska wyjawiła, jak na całą aferę z Liroyem zareagowały dzieci. Nagle przerwała rozmowę! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Piotr Liroy-Marzec odpowiada na zarzuty byłej żony. Niebywałe, co wyjawił o Joannie Krochmalskiej!

Liroy wraca do muzyki. Koncert legend polskiego rapu

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Krochmalska | Piotr Marzec | Piotr Liroy-Marzec
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy