Reklama
Reklama

Koncert TVP będzie "na poważnie". Nie skorzystano z wizji Jacka Kurskiego. ZERO disco-polo!

Koncert TVP był zaplanowany, odwołany, a teraz... reaktywowany. Nowy prezes Telewizji Polskiej, Mateusz Matyszkowicz (41 l.) nie był zachwycony artystami Jacka Kurskiego (56 l.), więc ich wymienił. Wyszło lepiej, czy gorzej? Zdania są mocno podzielone.

TVP ostatecznie zdecydowało się na organizację koncertu z okazji otwarcia przekopu przez Mierzeję Wiślaną. Czy widowisko będzie tym, czego oczekiwali widzowie? Niekoniecznie, ponieważ nowy prezes Telewizji Polskiej, Mateusz Matyszkowicz skorygował dotychczasowe plany Jacka Kurskiego

Koncert TVP zaplanowany, odwołany i reaktywowany. Zrezygnowano z wizji Jacka Kurskiego

Specjalny koncert, z okazji otwarcia kanału przez przekopaną Mierzeję Wiślaną, miał być wisienką na torcie atrakcji Jacka Kurskiego. Niestety, przewrotność losu sprawiła, że w międzyczasie przestał być Prezesem TVP. Jego następca, Mateusz Matyszkowicz z wykształcenia filozof, fan kultury i literatury, podobno miał zażądać wyrzucenia z listy artystów disco-polo.

Reklama

Koncert też odwołano, ponieważ otwarcie kanału żeglugowego na Mierzei Wiślanej miało mieć charakter urzędniczy, niż biesiadny. Ostatecznie impreza odbędzie się w Elblągu, lecz nie wiadomo, co z wcześniej zapowiedzianymi gwiazdami takimi jak: Cleo, Jan Pietrzak, Ryszard Makowski czy Sound’n’Grace.

Koncert TVP z okazji przekopu Mierzei Wiślanej: zamiast disco-polo, sylwestrowe klimaty

Na profilu TVP na Twitterze opisano koncert, jako "podniosłe wydarzenie muzyczne w 83. rocznicę sowieckiej agresji na Polskę oraz z okazji otwarcia przekopu Mierzei Wiślanej".

Koncert ma odbyć się w sobotę 17 września o godzinie 18:00 w TVP. Na scenie wystąpią: Ryszard Rynkowski, Katarzyna Moś, Tadeusz Siebiert, Janusz Radek, Katarzyna CerekwickaPiotr Cugowski, Krzysztof Kiljański, Natalia Sikora, Marek Piekarczyk i królowa... Maryla Rodowicz.

Internauci wyborem artystów mocno się podzielili. Przyzwyczajeni do repertuaru disco-polo, który regularnie gościł na koncertach TVP są mocno zniesmaczeni. Pytanie zadawane przez widzów "Gdzie Zenek?!", to tylko wierzchołek góry lodowej niezadowolenia. W końcu Zenek MartyniukSławomir Zapała, czy zespół Boys byli stałymi gośćmi na koncertach i festiwalach TVP. Czy to koniec złotej ery disco-polo w Telewizji Polskiej?  

Zobacz też:

Maryla Rodowicz płakała na biedę, więc na koncercie ma sukienkę Gucci

Jacek Kurski spełnił marzenie żony. Joanna Kurska dostała pracę w TVP

"Sylwester Marzeń" w Zakopanem? Nowy prezes TVP podjął już decyzję

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama