Reklama
Reklama

Kim jest aktorka irytującej reklamy? Ten występ przylgnie do niej na zawsze

Kampania reklamowa popularnej platformy zakupowej coraz mocniej irytuje Polaków. Sięgnięcie po przerobioną wersję dziecięcej piosenki "Baby Shark" okazało się wielkim niewypałem. Wiele osób uważa, że utwór to jeden z wielu słabych elementów reklamy. Krytyka spada również na główną aktorkę. Kim jest bohaterka znienawidzonego spotu?

Słynna reklama platformy zakupowej

Od kilku dni Shopee bombarduje Polaków natrętną kampanią reklamową. Na potrzeby akcji marka przerobiła znaną wśród najmłodszych piosenkę "Baby Shark". Co ciekawe, nie jest to żadna nowość, bowiem platforma zakupowa już od 2019 roku sięga po ten znany i lubiany motyw. Przy wpadającej w ucho melodii markę reklamował sam Cristiano Ronaldo. Już wtedy spot z udziałem wielkiej gwiazdy futbolu nie spotkał się z pozytywnym odbiorem. Marka zdaje się jednak nie zważać na opinie konsumentów i nadal podąża w tym samym kierunku. W ostatnich dniach wszyscy mieliśmy okazję oglądać spoty, promujące jej ofertę majówkową. Reklamy są także nadawane w radiu. Gigantyczna częstotliwość materiałów zachęcających do korzystania z oferty platformy zakupowej wzorowanej na Aliexpress coraz bardziej daje się Polakom we znaki.

Reklama

Trwający 30 sekund spot przedstawia taniec w wykonaniu mamy i córki, które razem wykonują nieskomplikowany układ choreograficzny. Równocześnie obie postaci rytmicznie stukają palcami w ekran telefonu. Każdemu stuknięciu towarzyszy pojawienie się tuż obok zakupionego przed chwilą produktu. Wraz z upływem czasu, do tanecznych wygibasów dołączają nowe osoby. Zabawny charakter reklamy podkreśla dziecięca piosenka "Baby Shark", w której słowo "shark" zamieniono na Shopee, a miejsce "doo doo doo doo doo doo" zajęły "zakupy-py-py-py".

Sprawdź pełny tekst w serwisie Tekściory.pl!

Kim jest aktorka ze znienawidzonej reklamy?

Marka robi, co w jej mocy, żeby zdobyć serca Polaków. Aby dotrzeć do każdego, w Warszawie zorganizowano nawet występy taneczne, w których mógł wziąć udział dosłownie każdy. Kilkadziesiąt osób tańczyło w rytm piosenki "Baby Shark" przed Pałacem Kultury i Nauki, w Centrum Praskim Koneser oraz w centrum handlowym Blue City. Pomimo usilnych starań, marketing platformy zakupowej nadal nie spotyka się z akceptacją ze strony społeczeństwa. Ludzie nie ukrywają, że natrętna reklama ich męczy.

Użytkownicy nie pozostawili suchej nitki również na aktorach, występujących w popularnym spocie.

Postanowiliśmy sprawdzić, kim jest aktorka, która wcieliła się w główną postać w reklamie. Okazuje się, że gwiazda spotu to kobieta wielu talentów. 

Kim jest Paulina Sobota?

Jak czytamy na Facebooku, Paulina Sobota to modelka, aktorka, prezenterka, podróżniczka i konferansjerka. Od 20 lat działa w branży artystycznej. To jednak nie wszystko. Aktorka, która zdobyła rozgłos dzięki reklamie platformy zakupowej posiada ponadprzeciętne zdolności wokalne. Na jej profilu w mediach społecznościowych znajduje się utwór nagrany przed dwoma laty, do którego stworzyła tekst i który sama zaśpiewała. 

Pomimo udziału w głośnej reklamie, Paulina Sobota nie może poszczycić się zbyt wielkim zainteresowaniem widzów. Jej konto na Instagramie śledzi nieco ponad 2000 obserwatorów. Z kolei, posty publikowane przez aktorkę na Facebooku zdobywają śladowe ilości polubień. Niestety występ w nielubianej przez widzów reklamie nie przysporzył aktorce popularności. Nie ulega wątpliwości, że dla większości widzów Paulina Sobota już zawsze będzie się kojarzyć z budzącą emocje, reklamą platformy zakupowej. 

Zobacz też:

Marianna Schreiber żałuje udziału w "Top Model"!? "Można to postrzegać dwojako"

Katarzyna Sokołowska zdradziła płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Samoloty celowo rozpylają trucizny i zostawiają śmiertelne smugi? Teoria spiskowa o chemtrails

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Cristiano Ronaldo
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy