Reklama
Reklama

Katarzyna Sokołowska zdradziła płeć dziecka. Chłopiec czy dziewczynka?

Katarzyna Sokołowska (49 l.) niedawno przekazała wspaniałą nowinę. Jurorka programu "Top Model" spodziewa się swojego pierwszego dziecka. Teraz zdradziła, jakiej płci będzie jej pociecha.

Katarzyna Sokołowska jest w ciąży

Gdy Katarzyna Sokołowska ogłosiła w Wielkanoc, że wkrótce po raz pierwszy zostanie mamą, fani oraz znajomi ze świata show-biznesu nie kryli ekscytacji. W sieci posypały się gratulacje oraz życzenia zdrowia dla przyszłej mamy i jej malucha. Jurorka "Top Model" podzieliła się wówczas uroczym zdjęciem wykonanym na plaży. Na fotografii wyraźnie można było zauważyć lekko zaokrąglony brzuszek. Nikt nie sądził jednak, że reżyserka pokazów mody może być już na bardzo zaawansowanym etapie ciąży. W wywiadzie dla czasopisma "Party" Katarzyna Sokołowska zdradziła wiele szczegółów związanych ze zbliżającymi się narodzinami dziecka.

Reklama

Z informacji uzyskanych przez gazetę wynika, że jurorka "Top Model" jest już w szóstym miesiącu ciąży. Gwiazda przez długi czas utrzymywała cudowną nowinę w tajemnicy, ponieważ obawiała się o bezpieczeństwo maleństwa. Dopiero gdy miała pewność, że wszystko jest w porządku, postanowiła podzielić się swoim szczęściem. Teraz Katarzyna Sokołowska wyjawiła, jakiej płci będzie dziecko.

Katarzyna Sokołowska: płeć dziecka

Wiadomość o ciąży Katarzyny Sokołowskiej wywołała wielką radość w gronie celebrytów. Ekscytacja udzieliła się m.in. Kindze Rusin, która w komentarzu przyznała, że nie może doczekać się, aby zostać "ciocią".

Przez jakiś czas jurorka "Top Model" nie podawała jednak dodatkowych informacji na temat swojej ciąży. Teraz to się zmieniło. W wywiadzie udzielonym dla czasopisma "Party" zdradziła, że już za kilka miesięcy na świat przyjdzie jej syn! Katarzyna Sokołowska i jej ukochany Artur Kozieja przygotowują się do narodzin chłopca. Dla celebrytki będzie to rodzicielski debiut. Jej partner posiada już spore doświadczenie w wychowywaniu dzieci. Z poprzedniego małżeństwa ma dwie córki.

Katarzyna Sokołowska o staraniach o dziecko

Katarzyna Sokołowska ogromnie cieszy się wyjątkowym stanem. W ciąży czuje się pełna energii i z radością oczekuje na narodziny syna.

Katarzyna Sokołowska to kobieta aktywna, dla której praca stanowi ważny element życia. W związku z tym, jurorka "Top Model" na razie nie myśli o urlopie macierzyńskim. Przy okazji rozmowy reżyserka pokazów mody podzieliła się ciepłymi słowami skierowanymi do wszystkich kobiet, które pragną zostać mamami. Celebrytka dodała im otuchy apelując, aby się nie poddawały.

Kasia Sokołowska i jej partner Artur Kozieja są parą od 7 lat. Poznali się podczas randki w ciemno, zorganizowanej przez biznesmena. Artur Kozieja pełni funkcję prezesa zarządu firmy Europlan. Jest także właścicielem kilku luksusowych hoteli, m.in. Radisson Blu Resort w Ostródzie i Lake Hill Resort & SPA pod Karpaczem.

Zobacz też:

Tabloid przyłapał Królikowskiego z kochanką w samochodzie! "Całowali się na każdym czerwonym świetle"

"Dziady" w Teatrze Słowackiego. Dominika Bednarczyk gra Konrada, prywatnie jest żoną znanego aktora

Nowa technologia druku 3D. Będzie można drukować cały przedmiot naraz

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sokołowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy