Reklama
Reklama

Kim jest partner Kasi Sokołowskiej? Poznali się na randce w ciemno: "Artur bardzo się starał"

Katarzyna Sokołowska w pierwszy dzień świąt wielkanocnych podzieliła się z fanami radosną nowiną, że jest w ciąży. Kim jest partner reżyserki pokazów mody i ojciec dziecka, które wkrótce przyjdzie na świat?

Kim jest partner Katarzyny Sokołowskiej?

Katarzyna Sokołowska (49 l.) opublikowała na Instagramie serię zdjęć, na których pozuje, trzymając się za brzuch. 49-letnia reżyserka pokazów mody i jurorka "Top model" pochwaliła się, że jest w ciąży i spodziewa się dziecka

Na jednej z fotografii towarzyszy jej partner Artur Kozieja. Katarzyna nie pokazuje fotografii ze swoim partnerem zbyt często. Choć para jest ze sobą już od pięciu lat, to fani jurorki "Top model" długo nie wiedzieli o jej związku. Jak się okazuje choreografka i reżyserka poznała Artura podczas zaaranżowanej przez przyjaciela randki w ciemno. 

Reklama

W jednym z wywiadów przyznała, że nie była to miłość od pierwszego wejrzenia. Jednak spotkanie było na tyle interesujące, a "rodzaj wyobraźni i tembr głosu" rozmówcy pociągające, że zdecydowała się kontynuować znajomość.

Artur Kozieja (53 l.)  to milioner i biznesmen, który zajmuje się inwestowaniem w hotelarstwo. Związany jest z takimi projektami jak Lake Hill w Sosnówce i Osiedle Młynówka w Jeleniej Górze. Już jego rodzice zajmowali się hotelarstwem.

Pochodzący z Karpacza biznesmen obronił tytuł MBA z finansów na Uniwersytecie Stanu Pensylwania w Filadelfii. Długo mieszkał w Londynie. Biegle posługuje się językiem polskim, angielskim i chińskim. Prywatnie jest ojcem dwóch nastolatek. Jak przyznał w jednym z wywiadów Katarzyna Sokołowska ma świetny kontakt z nimi.

Artur Kozieja jest pod ogromnym wrażeniem profezjonaliżmu Kasi i docenia jej dbałość o szczegóły oraz perfekcjonizm. Zdecydował sie nawet powierzyć swojej partnerce rolę dekoratorki wnęrz w hotelu w Karpaczu. Sokołowska zajmuje się tam sprawami dotyczącymi wystroju i aranżacji wnętrz.

Zobacz też:

Katarzyna Sokołowska świętuje 49. urodziny! Pokazała fotki z plaży!

Katarzyna Sokołowska zaprojektowała podróbki znanej marki

Anna Lewandowska ujawniła, co dzieje się w ich domu. Mało kto wiedziała, że tak to wygląda. "Nie będę tutaj ukrywać"

POMAGAMY UKRAINIE

***
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Sokołowska | Artur Kozieja
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy