Reklama
Reklama

Kate i William bez przerwy się kłócą. Królewski biograf ujawnia sensacyjne informacje

Choć książę William i Kate Middleton w mediach wyglądają na spokojnych i zawsze uśmiechniętych, okazuje się, że oboje mają bardzo wybuchowy temperament i... wyjątkowo często się kłócą. Tak przynajmniej twierdzi jeden z królewskich biografów, który powołuje się na anonimowego informatora, byłego pracownika royalsów. Czy następcą Karola III i jego żona przechodzą kryzys?

Książę William był ulubieńcem Elżbiety II?

Choć to książę Harry znajduje się ostatnio w centrum zainteresowań brytyjskiej prasy, to właśnie starszy syn Karola III cieszy się największą sympatią ze strony poddanych. W plebiscycie na najbardziej popularnego członka rodziny królewskiej dwa pierwsze miejsca zajęli odpowiednio: książę William i jego żona Kate Middletono. Na podium uplasował się także nowy monarcha Zjednoczonego Królestwa.

Reklama

W dodatku wychodzi na to, że ukochana przez Brytyjczyków królowa Elżbieta II także faworyzowała swojego młodszego wnuka. Ostatnio w mediach pojawiła się informacja, według której monarchini nie chciała ryzykować wysyłaniem obu wnuków na front, dlatego też jedynie Harry otrzymał pozwolenie na wyjazd do Afganistanu.

Niestety relacje między braćmi dzisiaj nie należą do najłatwiejszych i nic nie wskazuje na to, by zwaśniony książę Sussexu miał zamiar pogodzić się z ulubieńcem babci. Możliwe jednak, że do przełomu dojdzie podczas majowej wizyty mężna Meghan Markle w Wielkiej Brytanii. Ku zaskoczeniu wszystkich arystokrata podjąć jednak decyzję o tym, że przybędzie na koronację ojca.

Książę William i Kate Middleton jedynie "stwarzają pozory"?

Kolejne sensacyjne wiadomości na temat członków rodziny Windsorów ujawnił ostatnio jeden z królewskich biografów. W rozmowie z portalem express.co.uk ekspert od royalsów - Tom Quinn - zdradził bowiem, że małżeństwo Kate i Williama wbrew pozorom nie należy do idealnych, a ich wizerunek przedstawiany w mediach daleki jest od rzeczywistego.

"Ktoś, kto pracował dla Pałacu Kensington powiedział mi, że bez przerwy się kłócą. To nie jest małżeństwo idealne. Miewają bardzo burzliwe awantury" - relacjonuje Quinn.

Nie oznacza to, że związek Kate i Williama jest nieudany. Para stara się, by nie przekroczyć granicy i za wszelką cenę usiłuje uniknąć sytuacji, w których emocje biorą nad nimi górę.

"William i Kate rzucają w siebie poduszkami - nie talerzami. Wszystko zawsze jest pod kontrolą" - uspokaja biograf.

W tym wszystkim pomaga im królewska etykieta, której nauczyli się od zawsze opanowanej Elżbiety II.

"Ponieważ William przyjął maniery i sposoby zachowania swojej babci, a Kate bardzo rzadko narzeka, oboje trzymają się tego, co sprawiło, że królowa Elżbieta II była tak niezwykłym monarchą" - wyjaśnia Tom Quinn.

Ciekawe, czy Kate i William zachowają emocje na wodzy, kiedy przyjdzie im się spotkać z Harrym podczas majowej koronacji...

Zobacz też:

Królowa Elżbieta II nie chciała, by William jechał na wojnę. To dlatego wysłała Harry'ego? 

Kate i William odpowiedzieli na życzenie Karola. George przybędzie na koronację?

Księżna Kate wściekła na Williama? Chce mocniejszej odpowiedzi na ataki Harry'ego

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Książę William | Kate Middleton
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy