Reklama
Reklama

Katarzyna Niezgoda, zakutana po czubek nosa, na randce z ukochanym. ZDJĘCIA

Katarzyna Niezgoda (54 l.) w chłodny wieczór wybrała się na randkę z narzeczonym. W przeciwieństwie do Pawła Markiewicza i znajomych, nie zdecydowała się na puchową kurtkę z kapturem, lecz eleganckie futerko. Co gorsza, nie wzięła czapki. Musiała ratować się szalem…

Katarzyna Niezgoda przez 10 lat była w związku z Tomaszem Kammelem, który, zdaniem tabloidów, lada moment miał się jej oświadczyć, ale jakoś ciągle do tego nie dochodziło. W międzyczasie Niezgoda wprowadziła wiele innych zmian w swoim życiu. 

Zmiany w życiu Katarzyny Niezgody

Po opuszczeniu banku Pekao SA zainteresowała się branżą modową i przez półtora roku pracowała w Deni Cler. Potem miała zakładać sieć cukierni z Martą Grycan, jednak okazało się, że synowa producenta lodów nie ma pieniędzy, za to wiele długów i postępowanie komornicze w toku.  

Reklama

Katarzyna  wydała też książkę, opowiadającą o trudnej sytuacji kobiet w branżach stereotypowo uważanych za męskie, jednak większą uwagę niż treść, przyciągnęła okładka. Nie zabrakło opinii, że grafik naprawdę puścił wodze fantazji. 

W końcu Niezgoda dojrzała także do zmian w życiu prywatnym. Podobno Kammel do końca nie był w stanie zrozumieć, dlaczego się z nim rozstała, skoro, jego zdaniem, tak świetnie im się układało. Rozgoryczony prezenter ogłosił wtedy, że „robi sobie przerwę od kobiet”, a Katarzyna postanowiła upodobnić się do okładki swojej książki.

Nowe życie Katarzyny Niezgody

Jak ujawniła w rozmowie z magazynem „Viva” startowała z pułapu 120 kilogramów. Z pewnością  nie był łatwo, ale najważniejsze, że się udało. W 2017 roku spotkała Pawła Markiewicza, z wykształcenia inżyniera budownictwa, którego mogą pamiętać widzowie seriali „Chyłka” i „Zawsze warto”. 

Przez pierwsze 3 lata trzymali swój związek w tajemnicy. Dopiero w ubiegłym roku Niezgoda ujawniła, że zaręczyli się dwa lata wcześniej!

Katarzyna Niezgoda na randce z Pawłem Markiewiczem

Ostatni fotoreporterzy przyłapali zakochanych na randce. Narzeczony Niezgody wybrał na tę okazję puchówkę z kapturem, podczas gdy ona postawiła na elegancję i założyła krótkie futerko. Ze zdjęć wynika, że nie zapewniło wystarczającego ciepła...

Zobacz też:

Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda byli o krok od małżeństwa. To dlatego się rozstali

Chłopak Katarzyny Niezgody wyznaje jej miłość. Romantycznie?

Katarzyna Niezgoda promienieje! Tak wygląda dziś


pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy