Reklama

Reklama

Reklama

Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda byli o krok od małżeństwa. To dlatego się rozstali

Tomasz Kammel (51 l.) oraz Katarzyna Niezgoda (53 l.) przez 10 lat tworzyli pozornie udany związek. Rozstali się niespodziewanie w 2015 r. Przypominamy, jak wyglądała historia ich miłości oraz zdradzamy, jaką relację mają obecnie byli partnerzy.

Tomasz Kammel - dziennikarz skazany na sukces

Tomasz Kammel urodził się 12 lipca 1971 r. w Jeleniej Górze i trzeba przyznać, że od początku nie było mu łatwo. Jego ojciec, Bronisław Kamel, wyjechał do RFN, gdzie szybko założył nową rodzinę, częściowo tracąc kontakt z synem. Dopiero po jakimś czasie, po zmianie imienia i nazwiska na Christian Kammel, przyjął do siebie syna i wychowywał go z nową partnerką. Tomasz dzielił więc życie pomiędzy oboje rodziców.

Jako młody student Tomasz prowadził audycje radiowe w Muzycznym Radiu FM, a po przeprowadzce do Warszawy pracował w Radiu Wawa, podjął współpracę z TVP oraz rozpoczął szereg różnych przedsięwzięć. To właśnie życie w stolicy skrzyżowało drogi dziennikarza oraz Katarzyny Niezgody.

Reklama

Mimo upływu lat Tomasz stale wygląda młodo! Zgadzacie się?

Katarzyna Niezgoda - wciągnięta w błyski fleszy

Katarzyna Niezgoda ukończyła studia prawnicze na Uniwersytecie Warszawskim. Podjęła pracę w jednej z warszawskich kancelarii prawniczych, jednak nie odnalazła się w tym zawodzie. Udało jej się za to zagrzać miejsce w banku i to właśnie z bankowością związała swoją karierę i przyszłość.

Ma na swoim koncie stanowisko wiceprezesa zarządu Banku BPH oraz członka zarządu Banku PKO S.A. Co ciekawe, choć sama unika rozgłosu, to w 2009 r. znalazła się na 11. miejscu na liście najbardziej wpływowych Polek według rankingu magazynu "Forbes".

Wygląda na to, że Kasia doskonale sobie radzi!

Tomasz Kammel i Katarzyna Niezgoda - jak się poznali?

Tomasz i Katarzyna pracowali w różnych środowiskach, a jednak ich drogi się skrzyżowały. Poznali się w 2004 r. podczas konferencji, która dotyczyła roli kobiet w biznesie. Temat, który obecnie jest bardzo popularny, wtedy dopiero raczkował. Podczas tego zjazdu Niezgoda występowała jako prelegentka, natomiast Kammel pracował jako moderator. I choć później wspominali, że była to miłość od pierwszego wejrzenia, podczas tego spotkania tylko wymienili się wizytówkami.

Niedługo potem doszło do kolejnego spotkania - Tomasz wysłał Katarzynie zaproszenie na swoje urodziny. Koleżeńska znajomość przerodziła się w romans i Niezgoda, która w tamtym okresie trwała w nieszczęśliwym małżeństwie, wzięła rozwód.

Para nie kryła się ze swoimi uczuciami i bardzo szybko można było ich przyłapać na wspólnym spędzaniu czasu w miejscach publicznych. W związku z tym, że tworzyli kontrowersyjny wizerunkowo związek, ciągle było o nich głośno, a media rozpisywały się na temat każdego ich wspólnego wyjścia.

Tomasz Kammel to barwna postać. Jego znaki rozpoznawcze to nienaganny strój i szczupła sylwetka. Katarzyna Niezgoda od zawsze była kobietą o pulchnych kształtach, ale przede wszystkim - jak twierdzą do dziś jej znajomi - jest niezwykle ciepłą osobą, której po prostu nie da się nie lubić.

Przetrwali wiele, także aferę finansową znaną jako "Kammelgate", przez którą oboje stracili pracę. Doszło nawet do zaręczyn, a jednak pewnego dnia wszystko się rozpadło.

Zakończenie związku

Zakończenie związku Katarzyny Niezgody i Tomasza Kammela przyszło raczej niespodziewanie. Tak naprawdę większość obserwujących miała wrażenie, że para prędzej zalegalizuje swój związek, niż się rozejdzie, a jednak stało się inaczej. W 2015 r. ogłosili, że nie są już razem. Powodem miał być konflikt interesów w kwestii założenia rodziny. Podobno Tomasz nie był jeszcze gotowy na ojcostwo, na co Katarzyna zaczynała bardzo naciskać, ponieważ oboje stawali się już coraz starsi.

Oczywiście nie dowiemy się, jak było naprawdę. I choć od ich rozstania minęło już wiele lat, niedawno Katarzyna została zapytana o związek z byłym partnerem i o to, czy mają ze sobą kontakt. Było to podczas premiery książki Ewy Minge pt. "Gra w ludzi".

Bizneswoman pojawiła się w przyciągającej wzrok różowej sukience i... z narzeczonym u boku. Właśnie ten widok przypomniał reporterom o jej długoletnim związku z Kammelem.

Podczas rozmowy z Jastrząb Post Katarzyna Niezgoda odpowiedziała: "Tomasz ma swoje życie, ja mam swoje życie. Każdy idzie swoją drogą". Czy nie sądzicie, że to dość gorzkie słowa jak na tak długi staż byłej relacji?

Bizneswoman odniosła się do okresu obecności w show-biznesie, kiedy było o niej zdecydowanie głośniej niż teraz. Jak twierdzi, nie była częścią tego świata, a została do niego po prostu na chwilę zaproszona. Wspomina te czasy jako zaskakujące i interesujące. Miała okazję poznać wielu ciekawych ludzi, a niektórzy z nich nadal należą do grona jej przyjaciół.

Więcej na ten temat możecie przeczytać w jednym z naszych artykułów: Katarzyna Niezgoda gorzko wspomina związek z Tomaszem Kammelem.

Tomasz? Ciągle jest na ustach wielu Polaków, jednak w ostatnim czasie dziennikarzy bardziej interesuje jego orientacja seksualna niż historia związków.

Mamy nadzieję, że oboje są teraz po prostu szczęśliwi. Zarówno Tomasz, jak i Katarzyna to barwne i pozytywne postacie, które zasługują na to, co najlepsze.

Zobacz także:

Tomasz Kammel rozpływa się nad Joanną Kurską. Mało kto wiedział, co naprawdę ich łączy

Tomasz Kammel zapytany wprost, czy jest gejem! Prawda w końcu ujrzała światło dzienne

Tak mieszka Tomasz Kammel. Ma elegancki apartament w centrum stolicy


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Tomasz Kammel | Katarzyna Niezgoda

Reklama

Reklama

Reklama