Reklama
Reklama

Katarzyna Niezgoda pokazała świeżo poślubionego męża. Tak razem wyglądają

Katarzyna Niezgoda (54 l.) od pół roku jest żoną inżyniera, aktora i wokalisty disco polo, Pawła Markiewicza. Ostatnio pojawili się razem na gali Viva! Photo Awards 2003, gdzie cierpliwie pozowali do zdjęć. Mało kto wie, że Niezgoda miała już wcześniej jednego męża i nie był nim Tomasz Kammel…

Katarzyna Niezgoda, po 10-letnim związku z Tomaszem Kammelem, który okazał się prowadzić donikąd, długo nie mogła znaleźć mężczyzny, który podzielałby jej wizję wspólnego życia. 

Katarzyna Niezgoda nowy związek trzymała w sekrecie

Dopiero w sierpniu 2020 roku zaskoczyła wszystkich, pokazując się publicznie w towarzystwie Pawła Markiewicza. Chociaż jej wybranek okazał się z wykształcenia inżynierem budownictwa, nie ukrywa swojej fascynacji show biznesem. Pojawił się  w epizodycznych rolach w „Chyłce”, „Na dobre i na złe” oraz kilku paradokumentach, a ostatnio próbuje swoich sił jako wokalista disco polo. 

Reklama

Jak z czasem wyszło na jaw, on i Katarzyna spotykali się od 2017 roku, jednak przez pierwsze 3 lata utrzymywali swoją znajomość w tajemnicy.

Drugi ślub Katarzyny Niezgody

Związek ostatecznie potwierdzili w grudniu 2021 roku, zamieszczając na swoich Instagramach zdjęcia ze wspólnych świąt, spędzanych w Zakopanem. Jak ujawniła Katarzyna, spotkali tam Izabelą Janachowską z rodziną, jednak nie wspomniała, czy już wtedy doszło do pierwszych konsultacji ślubnych. 

Ostatecznie ceremonia odbyła się 15 czerwca 2023 roku w ogrodzie jednej z podwarszawskich restauracji. Zaraz po niej nowożeńcy udzielili „Vivie” wywiadu o miłości, która, jak wyznała Niezgoda, spadła na nich znienacka:

„Gdy poznałam Pawła, od razu go polubiłam. Ale nie szukałam miłości. Chciałam być sama, mieć święty spokój, chciałam odżyć po tym, co przeszłam. Potrzebowałam w końcu przestrzeni dla siebie i swojego życia. Zresztą nigdy żadnego partnera nie szukałam, oni się sami znajdowali”. 

Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz razem na bankiecie

Mało kto wie o tym, że Niezgoda ma już za sobą jedno małżeństwo. Jak wyznała we wcześniejszym wywiadzie dla „Vivy”, udzielonym w czerwcu 2018 roku, wzięła ślub na piątym roku studiów:

„W tamtych latach dziewczyny studiowały, żeby sobie znaleźć męża. A na czwartym, piątym roku już nic tylko były śluby. Męża wypadało mieć. To był fajny człowiek, chociaż oboje byliśmy za młodzi na małżeństwo i oboje mieliśmy dużo pomysłów na życie. Drugi raz tak wcześnie bym za mąż nie wyszła”. 

Do drugiego  ślubu Niezgoda dojrzewała latami. Jak dała do zrozumienia w „Vivie”, przez długi czas rozważała, czy instytucja małżeństwa w ogóle ma sens. 

Jak się okazuje, świetnie się w niej odnalazła. Na zdjęciach z wczorajszej gali Viva! Photo Awards 2023 promienieje u boku dumnego męża. Na tę okazję wybrała długą zwiewną kreację w kolorze kojarzącej się ze świętami czerwieni.

Zobacz też:

Katarzyna Niezgoda i Paweł Markiewicz ujawnili kulisy ślubu. Miał odbyć się w balonie…

Katarzyna Niezgoda narzeka na poprzednie związki. Ma na myśli Kammela?

Katarzyna Niezgoda przeszła metamorfozę

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Niezgoda | Paweł Markiewicz | Tomasz Kammel
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy