Reklama

Reklama

Reklama

Katarzyna Cichopek w negliżu nadaje z łazienki. Przedstawiła fanom instruktaż

Katarzyna Cichopek (39 l.) odsłoniła ciało przed swoimi obserwatorami. Gwiazda „M jak Miłość” znów udostępniła na Instagramie bardzo odważny filmik. Aktorka pokazała, jak spędza czas w łazience. W takiej odsłonie jeszcze jej nie widzieliśmy.

Katarzyna Cichopek: rozstanie z Marcinem Hakielem

Katarzyna Cichopek od wielu tygodni nie jest w stanie uspokoić medialnego szumu, który wybuchł po jej rozstaniu z Marcinem Hakielem. Choć oboje starali się, aby tajemnice związane z ich małżeństwem nie ujrzały światła dziennego, presja wywierana przez media okazała się silniejsza. W końcu Marcin Hakiel nie wytrzymał i w wywiadzie dla programu "Miasto Kobiet" wyznał, że żona zdradzała go z innym mężczyzną. Niedługo później wybuchła głośna afera podsłuchowa. Okazało się, że rozmowy Katarzyny Cichopek z Maciejem Kurzajewskim były nagrywane, a następnie rozsyłane do polskich tabloidów.

Reklama

Aktorka nie chciała odnieść się do sprawy, dlatego opublikowała wyłącznie oświadczenie swojego adwokata, w którym prawnik zagroził konsekwencjami prawnymi każdemu, kto udostępni publicznie wspomniane materiały.

Zdaniem najsłynniejszego polskiego detektywa, Krzysztofa Rutkowskiego, Katarzyna Cichopek i Maciej Kurzajewski powinni przewidzieć, że mogą paść ofiarą podsłuchu. W końcu od długiego czasu w mediach mówiło się o ich rzekomym romansie. 

Katarzyna Cichopek w negliżu nadaje z łazienki

Choć temat afery podsłuchowej powrócił, Katarzyna Cichopek stara się nie tracić optymizmu i żyje, jak gdyby problemy nie istniały. Celebrytka regularnie dzieli się ze swoimi obserwatorami filmikami oraz zdjęciami ze swojego życia codziennego, w które nierzadko wplata współprace biznesowe z rozmaitymi markami.

Tym razem influencerka na Instastory pokazała swoim fanom, jak wygląda jej codzienna pielęgnacja skóry ciała. Katarzyna Cichopek owinięta wyłącznie ręcznikiem kąpielowym udała się do łazienki, aby zrelacjonować internautom najdrobniejsze szczegóły. Aktorka pokazywała, jak rozsmarowuje na ciele kosmetyk. Gwiazda ubrała na dłoń ogromną rękawicę i kolistymi ruchami rozprowadzała substancję po skórze.

Przez cały czas aktorka instruowała swoich fanów, tłumacząc im jak powinni dbać o swoje ciało. Uwagę internautów z pewnością zwróciła odwaga aktorki, która bez cienia wstydu pokazała się w sieci w samym luźno zawiązanym ręczniku, który eksponował biust. 

Zobacz też:

Meghan Markle i książę Harry w ogniu krytyki. Są jak "rozdrażnione nastolatki"

Swawole księcia Louisa doczekały się wyjaśnienia. Chłopiec "był na haju"?

Spekulacje na temat Lewandowskich potwierdzają się. Ania już uczy się języka

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Katarzyna Cichopek | Marcin Hakiel | Maciej Kurzajewski

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy