Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Kasia i Piotr z "Rolnik szuka żony" już po ślubie! Nie obyło się bez sensacji!

Kasia i Piotr z czwartej edycji "Rolnik szuka żony" stanęli na ślubnym kobiercu. Na uroczystości pojawiła się Marta Manowska, ale to nie ona tym razem wzbudziła największą sensację...

Wygląda na to, że show TVP jednak ma sens. Kolejna para z programu wzięła bowiem ślub. 

Marta Manowska okazała się więc niezłą swatką. Tym razem sakramentalne "tak" powiedzieli sobie Kasia i Piotr z czwartej edycji. 

Para kilka miesięcy po zakończeniu nagrań została rodzicami, a na świat przyszedł ich syn Aleks.

Teraz przyszedł czas na sformalizowanie związku. Zdjęcia z wesela pojawiły się na oficjalnym koncie instagramowym programu. Obfitą relacją pochwalił się także Adam Kraśko. 

Na uroczystości nie mogło oczywiście zabraknąć Marty Manowskiej. 

"Dziś ślub kolejnej wspaniałej pary, którą połączył program! Ja gotowa! Szczęśliwa, że przeżyję to jeszcze raz!" - pisała Marta.

Reklama

Największą sensację wywołał jednak Grzegorz z 5. edycji programu, który na początku tego roku pogonił Dorotę, którą rozkochał w sobie w programie.  

Na ślubie Kasi i Piotra Grzegorz bawił się już z nową partnerką. Zdemaskował ich Adam Kraśko, który zamieścił poniższe zdjęcie:

Bez wątpienia goście mieli tego dnia o czym rozmawiać. Młodej parze oczywiście życzymy dużo szczęścia na nowej drodze życia! 

***


pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Rolnik szuka żony

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje