Przejdź na stronę główną Interia.pl

Reklama

Reklama

Przejdź na stronę główną Interia.pl

Karolina Szostak wraca do starej wagi?! Będzie jak Dominika Gwit?

Karolina Szostak (42 l.) wszystkich zachwyca swoją metamorfozą. Jednak ostatnio trochę odpuściła sobie dietę, a to może być katastrofalne w skutkach.

Chyba wszyscy fani Dominiki Gwit (29 l.) pamiętają jej walkę z nadprogramowymi kilogramami. Aktorka schudła w bardzo krótkim czasie aż 50 kilogramów, ale niestety tak samo szybko jak schudła, tak wróciła do poprzedniej wagi.

Reklama

Pojawił się tak zwany efekt jo-jo, największy postrach osób starających się odchudzić. Teraz o swoją wagę obawia się Karolina Szostak, która zachwyca sylwetką po swojej metamorfozie.

Jak donosi tabloid "Fakt" , w ostatnim czasie dziennikarka przytyła, a to wszystko przez zaniechanie diety!

"Karolina ostatnio znów troszkę się zaokrągliła. Wygląda świetnie, ale wpadła w panikę, że wszystkie poświęcenia niedługo pójdą na marne. Zaczęła więc codzienne mordercze treningi na siłowni i wróciła do restrykcyjnej diety" - opowiada w rozmowie z gazetą znajomy gwiazdy.

Wynikiem rozleniwienia się w utrzymywaniu zdrowego trybu życia może być także brak wsparcia ze strony przyjaciół i rodziny Karoliny.

"To powoli zamienia się w obsesję. Gdy Karolina jest zapraszana na imprezy, wymaga do swoich przyjaciół, by specjalnie dla niej przygotowywali dietetyczne menu.  Poza tym ciągle mówi tylko o swojej figurze i diecie. Wszyscy mają już tego tematu po dziurki w nosie" - dodaje źródło tabloidu. 

***
Zobacz więcej materiałów wideo: 

pomponik.pl

Reklama

Dowiedz się więcej na temat: Karolina Szostak

Reklama

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy

Rekomendacje