Reklama
Reklama

Karolina Pisarek zmiażdżona przez internautów. Nie popisała się u Wojewódzkiego?

Karolina Pisarek zgodziła się na występ w programie Kuby Wojewódzkiego, gdzie można było ją zobaczyć w duecie z Andrzejem Sewerynem. Zachowanie błyskotliwej celebrytki nie spodobało się jednak widzom show z wielu powodów, wśród których wymieniano nawet brak kultury i szacunku wobec innych. Czym jeszcze podpadła Pisarek? Znamy szczegóły!

Pisarek w ogniu krytyki. Poszło o występ u Wojewódzkiego!

Karolina Pisarek, tak jak wielu polskich celebrytów przed nią, udała się ostatnio do programu Kuby Wojewódzkiego. Gwiazda z rozbawieniem odpowiadała na zaczepki prowadzącego, nie dając się wyprowadzić z równowagi. Żartom nie było końca... a jednak zabawna odsłona Pisarek nie spodobała się odbiorcom, którzy masowo zaczęli komentować jej popisy.

Widzowie programu mieli sporo uwag do Pisarek. Zarzucili jej przede wszystkim brak szacunku do Andrzeja Seweryna, który również został zaproszony przez Kubę Wojewódzkiego. Skąd takie oskarżenie? Wszystko przez to, że 25-latka wciąż przerywała starszemu gwiazdorowi.

Reklama

"Dawno nie byłam tak zniesmaczona. Z Karoliną można sobie nieprzerwanie gadać o głupotkach i chłopakach, wiadomo, takie duperelki też czasem potrzebne. Okej, fragment o znęcaniu się w szkole ważny, ale reszta jakbyś słuchał Miss Piękności mówiącej o pokoju. Wchodzi pan Andrzej, chce powiedzieć o wartościowych rzeczach, przemijaniu i mu się przerywa. To bardzo przykre. Druga sprawa, że Karolina to chyba nie zrozumiała swojego czasu antenowego, i że jak wchodzi drugi gość to jest przede wszystkim czas jego wypowiedzi a nie jej "błyszczenia";

"Przysięgam to chyba najgorszy występ Karoliny w telewizji";

"Widać różnice między rozmową z Tobą a drugim gościem. Powaga i szacunek vs powygłupiajmy się. Może po prostu taki format ale więcej mogłaś wnieść gdyby rozmowa była poprowadzona chociażby na 50% więcej powagi i szacunku" - ocenili internauci.

Karolina Pisarek - uroda okazała się jej przepustką do sukcesu

Karolinę Pisarek po raz pierwszy w telewizji można było zobaczyć już w 2015 roku, kiedy piękność ze Szczecinka udała się do programu "Top Model". Wówczas Pisarek zajęła drugie miejsce, lecz jej wygląd zapadł w pamięć znanym markom oraz magazynom, które chętnie przeprowadziły z nią profesjonalne sesje. Gwiazda wróciła na afisze, gdy coraz głośniej było o jej związku z przedsiębiorcą, milionerem Rogerem Sallą. W ubiegłym roku para w blasku fleszy przygotowywała się do sformalizowania związku, zapraszając do swojego prywatnego życia "Dzień Dobry TVN". Od tamtej pory Karolina wciąż się rozwija, przyjmując rozmaite - nie tylko związane z modelingiem - propozycje. Niedawno zagrała nawet w filmie u boku Mateusza Banasiuka.

Zobacz też:

Karolina Pisarek wymierzyła cios w Gilon. Nie musiała długo czekać na pełną emocji odpowiedź! Mamy komentarz [POMPONIK EXCLUSIVE]

Gilon oburzona wyznaniem Pisarek. "Mówcie wszystko, a potem płaczcie, że nie macie prywatności"

Karolina Pisarek wspomina bajeczny ślub. Wyznała wprost, ile dostała w kopertach! Kwoty są niewiarygodne...

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | Kuba Wojewódzki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy