Reklama
Reklama

Karolina Pisarek wróci na parkiet? Mąż przekazał nowe wieści

Karolina Pisarek (25 l.) bardzo wystraszyła swoich fanów, gdy okazało się, że zmaga się z poważnymi problemami zdrowotnymi. Wiele mówiło się o tym, że jej dalszy udział w "Tańcu z Gwiazdami" może stanąć pod znakiem zapytania. Pojawiły się także przerażające doniesienia o tym, że 25-latka może mieć guza. Teraz jej mąż zdradził, jak obecnie wygląda sytuacja.

Karolina Pisarek: "Taniec z gwiazdami"

Karolina Pisarek w ostatnich dniach bardzo zaniepokoiła swoich fanów. Niespodziewanie celebrytka zwierzyła się na Instagramie, że z powodu ogromnego bólu głowy trafiła do szpitala. Sytuacja wydawała się bardzo poważna. Menedżerka modelki zdradziła mediom, że istniało podejrzenie, że Karolina Pisarek może mieć guza.

Gwiazda póki co nie zabiera głosu w sprawie swojego stanu zdrowia, jednak z fotografii publikowanych w sieci przez jej męża wynika, że sytuacja nie przedstawia się najlepiej. W sobotę wieczorem Roger Salla oświadczył, że modelka nadal zmaga się z silnym bólem. Dziś po południu mężczyzna zakomunikował, że nastąpiła drobna poprawa.

Reklama

Niespodziewane problemy zdrowotne Karoliny Pisarek sprawiły, że zaczęły krążyć plotki o tym, że w "Tańcu z Gwiazdami" mogą nastąpić pewne zmiany. Pojawił się nawet pomysł, że miejsce modelki mógłby zająć Łukasz Płoszajski, który w poprzednim odcinku odpadł z programu. Teraz okazuje się, że nic jeszcze nie jest przesądzone i nie można wykluczyć, że gwiazda jednak wystąpi w najbliższym odcinku. 

Karolina Pisarek wróci na parkiet?

Małgorzata Leitner w wywiadzie dla "Faktu" zdradziła, w jakim stanie jest Karolina Pisarek. Po raz pierwszy ujawniła więcej szczegółów dotyczących jej zdrowia. Na szczęście życiu i zdrowiu modelki nic nie zagraża.

"Życie ani zdrowie Karoliny nie jest zagrożone - taką informację przekazał jej neurolog - Karola została poddana leczeniu i oczywiście mam nadzieję, że zatańczy w poniedziałek w programie "Taniec z Gwiazdami", aczkolwiek jej zdrowie jest dla nas priorytetem" - wyznała menedżerka Karoliny Pisarek, cytowana przez "Fakt".

Serwis dotarł także do osoby z produkcji "Tańca z Gwiazdami". Anonimowe źródło twierdzi, że Karolina Pisarek ma przed sobą do zatańczenia stosunkowo prosty układ, dlatego istnieje nadzieja na to, że zdoła go zaprezentować. 

"Karolina dostała odpowiednie leki na ból głowy i wierzymy, że pomogą. Niestety nie mogła ćwiczyć w niedzielę, by dopracować układ na poniedziałek. Ma zatańczyć taniec współczesny. Wcześniej już go ćwiczyła, to układ mniej wymagający, więc nawet bez ostatnich prób może dać radę. Niestety nie wiemy, czy się uda, wiemy, że jej bardzo zależy i chce zatańczyć. Jeśli jednak nie wystąpi, będzie to równoznaczne z tym, że rozstaje się z programem" - przekazał informator, cytowany przez "Fakt".

Niemal w tym samym momencie na instagramowym profilu męża Karoliny Pisarek ukazało się jej nowe zdjęcie. Mężczyzna zdradził, że modelka "czuje delikatną poprawę w samopoczuciu". Czy to oznacza, że gwiazda jednak wystąpi w poniedziałkowym odcinku show? Trzymamy kciuki za szybki powrót do zdrowia. 

Zobacz też:

"Doda. 12 kroków do miłości". Doda uknuła intrygę. Partner tego nie przewidział

Magda Gessler jest warta najwięcej. To na niej TVN zarabia krocie

Doda urządziła reżyserowi piekło na ulicy. Odesłał ją do psychologa

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy