Reklama
Reklama

Karolina Pisarek trafiła do szpitala. Jest komentarz menadżerki: "podejrzenie guza"

Karolina Pisarek poinformowała wczoraj rano swoich fanów na Instagramie o silnym bólu głowy, który zmusił ją do wizyty w szpitalu. Modelka przeszła wszystkie badania i wciąż czeka na diagnozę. Sprawę skomentowała jej menadżerka.

Karolina Pisarek skarżyła się na bóle głowy

Karolina Pisarek przechodzi ostatnio bardzo intensywny okres w swoim życiu. Całkiem niedawno gwiazda wzięła ślub i wyprawiła z mężem huczne wesele, które kosztowało parę aż milion złotych, a teraz pojawiła się w najnowszej edycji "Tańca z Gwiazdami".

Niestety, ciężkie treningi i intensywne przygotowania do występów musiała przełożyć na później, bowiem - jak poinformowała wczoraj z samego rana na Instagramie - od kilku dni zmaga się z silnymi bólami głowy. Wczoraj dolegliwości znacznie się nasiliły i gwiazda trafia do szpitala.

Reklama

"To już szósty dzień, kiedy budzę się z ogromnym bólem głowy. Nie wiem, czym spowodowana jest migrena, bo nigdy wcześniej nie miałam takich stanów. Codziennie wspomagam się mocnymi środkami przeciwbólowymi, z nadzieją, że przejdzie, ale dziś ból jest tak mocny, że jadę do lekarza. Dajcie znać, czy mieliście kiedyś podobnie? Co zrobiliście w takiej sytuacji?" - napisała celebrytka w mediach społecznościowych.

Karolina Pisarek trafiła do szpitala. Lekarze podejrzewają guza

Od razu trafiła na odpowiedni oddział i wciąż czeka na diagnozę. Lekarze chcą dokładnie sprawdzić, co stoi za intensywnymi bólami głowy, dlatego celebrytka przeszła badania tomografem komputerowym.

Choć wciąż nie ma oficjalnych informacji o stanie zdrowia Karoliny Pisarek, sprawę skomentowała jej menadżerka. Według jej wypowiedzi sprawa może być poważniejsza, niż przypuszczano wcześniej, bowiem pojawiło się podejrzenie guza.

W trudnych chwilach modelka może jednak liczyć na bliskich. W szpitalu odwiedził modelkę jej mąż Roger Salla.

Jak na razie uczestniczka "Tańca z Gwiazdami" nie udostępniła żadnej nowej informacji na swoim Instagramowym profilu. Jej ostatnia na tę chwilę relacja, to odpowiedź na pytania fanów o samopoczucie.

Pozostaje mieć nadzieję, że to nic poważnego i Karolina Pisarek niebawem powróci na parkiet, by oczarować swoim tańcem zarówno widzów, jak i jury.

Życzymy zdrowia!

Zobacz też:

"Taniec z gwiazdami": Karolina Pisarek z bólem głowy trafiła do szpitala! "Same łzy mi lecą" 

"Taniec z gwiazdami": Karolina Pisarek. Jak radzi sobie z hejtem? "Czasem mnie dotyka"

"Taniec z Gwiazdami": Tak prezentowały się tancerki na parkiecie. Krawczyńska, Pisarek i Julia Suryś pokazały sporo ciała!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama