Reklama
Reklama

Nowe informacje o stanie zdrowia Karoliny Pisarek. Ból jest bardzo silny i nie mija

Karolina Pisarek jest jedną z uczestniczek 13 edycji "Tańca z gwiazdami". Prawdopodobnie nie weźmie udziału w kolejnym odcinku show i nie wiadomo, czy w ogóle wróci na parkiet. Modelka przebywa aktualnie w szpitalu z powodu uporczywego bólu głowy. Nie była w stanie poradzić sobie z dolegliwością w domu, więc zgłosiła się o pomoc do lekarzy. Okazuje się, że diagnoza jest bardzo poważna, ponieważ jak przekazała agentka Karoliny: "pojawiło się podejrzenie guza".

Karolina Pisarek w szpitalu z powodu nasilających się bóli głowy

Karolina Pisarek zawodowo zajmuje się modelingiem. Dała się poznać widzom w programie "Twoja Twarz Brzmi Znajomo", a ostatnio w "Tańcu z Gwiazdami". Niestety, teraz jej udział w show, stoi pod znakiem zapytania.

Karolina Pisarek przekazała w środę za pomocą mediów społecznościowych, że zmaga się ogromnym bólem głowy, na który nic nie pomaga. Prosiła też swoich obserwatorów o informacje, czy czuli się podobnie i co im pomogło.

Reklama

"To już szósty dzień, kiedy budzę się z ogromnym bólem głowy. Nie wiem, czym spowodowana jest migrena, bo nigdy wcześniej nie miałam takich stanów. Codziennie wspomagam się mocnymi środkami przeciwbólowymi, z nadzieją, że przejdzie, ale dziś ból jest tak mocny, że jadę do lekarza" - przekazała Karolina.

Karolina Pisarek zniknęła z Instagrama

Modelka nagle zniknęła z Instagrama, co mocno zaniepokoiło jej fanów. Okazało się, że zgłosiła się do szpitala w celu diagnozy. Informacje o jej stanie zdrowia przekazał mąż, Roger Salla:

"Dużo osób się pyta co z Karoliną. Byliśmy na tomografii głowy, jak i wczoraj na rezonansie kręgosłupa i szyi. Karolina ma straszny ból głowy i nie jest w stanie do tej pory sama chodzić... Walczymy każdego dnia, różnymi metodami, żeby było lepiej, ale na razie bez poprawy...".

Agentka Pisarek, w rozmowie z "Cozatydzien.pl" powiedziała, że "pojawiło się podejrzenie guza", wszyscy są w szoku i czekają na kolejne badania. Ostatnie 5 dni ból się nasilał, a leki, których potrzebowała Karolina, mógł wypisać jedynie lekarz. 

Mąż Karoliny Pisarek przekazał wieści o jej stanie zdrowia

W sobotę pojawiła się kolejna informacja o stanie zdrowia Karoliny Pisarek, ponieważ fani wciąż zasypują ją pytaniami. Roger Salla napisał na Instagramie, że przeprowadzono jej rezonans głowy i podano silne leki przeciwbólowe:

"Mały update, bo jest lawina pytań. Wczoraj jeszcze byliśmy na rezonansie głowy. Karolina dostała wczoraj mocne leki, ale nie ma do tej pory poprawy z jej zdrowiem i czekamy na jakąś zmianę w samopoczuciu. Dziękujemy wam za troskę i wsparcie".

***

Zobacz także:

Pisarek jeszcze w poniedziałek tańczyła na parkiecie "TzG". Teraz trafiła do szpitala! "Same łzy mi lecą"

Karolina Pisarek trafiła do szpitala. Jest komentarz menadżerki: "podejrzenie guza"

"Taniec z gwiazdami": Karolina Pisarek z bólem głowy trafiła do szpitala! "Same łzy mi lecą" 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | Roger Salla | "Taniec z gwiazdami"
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy