Reklama
Reklama

Roger Salla o stanie zdrowia Karoliny Pisarek: "Walczymy każdego dnia"

Karolina Pisarek (24 l.) jest uczestniczką 13 edycji "Tańca z gwiazdami". Po odcinku, w którym przeszła do dalszego etapu, poinformowała fanów o złym samopoczuciu i ogromnym bólu głowy. Po dodaniu zdjęcia z mężem Karolina Pisarek zniknęła z Instagrama. Teraz głos zabiera jej mąż, Roger Salla (29 l.)

Karolina Pisarek, modelka i uczestniczka "Tańca z gwiazdami" w środę poinformowała o ogromnym bólu głowy. Dolegliwości były tak dokuczliwe, że nie pomagały nawet najsilniejsze leki przeciwbólowe. Od środy modelka nie dodawała nic na Instagram, co mocno zaniepokoiło jej fanów. Roger Salla wyjawił, co dzieje się z Karoliną.

Roger Salla o stanie zdrowia Karoliny Pisarek: "Walczymy każdego dnia"

Od momentu przeprowadzenia badań w szpitalu, Karolina Pisarek zamilkła na Instagramie. Zaniepokojeni fani dopytywali się męża Karoliny, o stan zdrowia modelki.

Reklama

Roger Salla postanowił opisać na Instastory, co dokładnie dzieje się z jego żoną. Okazuje się, że Karolina ma problemy z poruszaniem się. Wszystko przez ogromny ból głowy.

"Dużo osób pyta co się dzieje z Karoliną. Byliśmy na tomografii głowy, a wczoraj na rezonansie głowy i szyi. Karolina ma straszny ból głowy i nie jest w stanie do tej pory sama chodzić... Walczymy każdego dnia różnymi metodami, żeby było lepiej, ale na razie bez poprawy..." - napisał na Instagramie mąż Karoliny, Roger Salla.

Na zdjęciu widać Karolinę leżącą na szpitalnym łóżku, która wyraźnie cierpi z bólu. Lekarze podejrzewają nawet guza mózgu.

Karolina Pisarek trafiła do szpitala. Lekarze podejrzewają guza

Karolina Pisarek prowadzi intensywne życie - w czerwcu zorganizowała z mężem huczny ślub i wesele, a teraz prowadzi ciężkie treningi do "Tańca z gwiazdami". Niestety w środę modelka poinformowała o dolegliwościach, które się wciąż nasilały.

"To już szósty dzień, kiedy budzę się z ogromnym bólem głowy. Nie wiem, czym spowodowana jest migrena, bo nigdy wcześniej nie miałam takich stanów. Codziennie wspomagam się mocnymi środkami przeciwbólowymi, z nadzieją, że przejdzie, ale dziś ból jest tak mocny, że jadę do lekarza. Dajcie znać, czy mieliście kiedyś podobnie? Co zrobiliście w takiej sytuacji?" - napisała Karolina Pisarek na Instagramie.

Celebrytka od razu trafiła do specjalistów i wykonała tomograf głowy. Lekarze nie podają jeszcze dokładnej diagnozy, lecz istnieje nawet podejrzenie guza mózgu.

"Karolina jest w szpitalu. Pojawiło się podejrzenie guza, jesteśmy wszyscy w szoku i czekamy na dalsze badania. Przez ostatnie 5 dni nasilał się ból głowy, była na bardzo silnych lekach przeciwbólowych, takich, które może przepisać tylko lekarz, i nie pomagało. Czekamy na dalsze wyniki badań. Bardzo się martwimy - przekazała agentka Karoliny w rozmowie z portalem Cozatydzien.pl

Życzymy zdrowia Karolinie i dużo siły dla Rogera!

Zobacz też:

Pisarek jeszcze w poniedziałek tańczyła na parkiecie "TzG". Teraz trafiła do szpitala! "Same łzy mi lecą"

Karolina Pisarek trafiła do szpitala. Jest komentarz menadżerki: "podejrzenie guza"

"Taniec z gwiazdami": Karolina Pisarek z bólem głowy trafiła do szpitala! "Same łzy mi lecą" 

"Taniec z gwiazdami": Karolina Pisarek. Jak radzi sobie z hejtem? "Czasem mnie dotyka"

"Taniec z Gwiazdami": Tak prezentowały się tancerki na parkiecie. Krawczyńska, Pisarek i Julia Suryś pokazały sporo ciała!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Pisarek | Roger Salla
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy