Reklama
Reklama

Karolina Korwin-Piotrowska wyśmiała prowadzących DDTVN. Padły smutne słowa

Karolina Korwin-Piotrowska ponownie nie powstrzymała się od ostrego komentarza. Tym razem, w najnowszym wpisie na Instagramie, skrytykowała Krzysztofa Skórzyńskiego i Ewę Drzyzgę. Powodem był fakt, że dziennikarze przebrali się za postacie z "Diuny".

Znana z ciętego języka Karolina Korwin Piotrowska regularnie dzieli się swoimi opiniami w mediach społecznościowych, atakując przede wszystkim znane osobistości. Ostatnio padło na dziennikarzy z TVN. 

Karolina Korwin Piotrowska wyśmiewa prowadzących "DDTVN"

Premiera "Diuny 2" była jednym z najbardziej oczekiwanych wydarzeń tego roku. Polska gala związana z filmem odbyła się między innymi pod patronatem TVN, który jest częścią Warner Bros. Zatem nie dziwi fakt, że w najnowszym odcinku "Dzień Dobry TVN" postanowiono nawiązać do tej produkcji.

Karolina Korwin-Piotrowska wyśmiała prowadzących program "DDTVN" Ewę Drzyzgę i Krzysztofa Skórzyńskiego, którzy w jednym z minionych poranków przywdziali stroje związane z "Diuną 2", co spotkało się z mieszanymi reakcjami. Dziennikarka uznała to za żenujące i nie omieszkała wyrazić swojego zdania w mediach społecznościowych.

Reklama

"To już jest koniec. Nie ma już nic. To była świetna decyzja, ta o odłączeniu kablówki" - napisała na Instagramie.

"Diuna: Część druga" w końcu na ekranach kin

Fani wreszcie doczekali się premiery "Diuny: część druga". Kinomani już czekali na to z niecierpliwością i z przyjemnością przyznają, że są bardzo zaintrygowani kolejną częścią tego filmowego hitu.

Film "Diuna" w reżyserii Denisa Villeneuve'a opowiada historię niesamowitej, pełnej przygód i emocji podróży Paula Atreidesa. Młodemu i utalentowanemu bohaterowi przypisane jest niezwykłe przeznaczenie, którego sam nie jest w stanie zrozumieć. Jednak zanim to nastąpi, musi udać się na najniebezpieczniejszą planetę we wszechświecie, aby uratować swoją rodzinę i współplemieńców. Na tej planecie wybucha zacięty konflikt o dostęp do najcenniejszej przyprawy, nie występującej nigdzie indziej. Ta substancja wydobywa w ludziach ich największy potencjał, jednak w tej wojnie przetrwają tylko ci, którzy przezwyciężą swój strach. 

Czytaj także:

Gwiazdy zadały szyku na premierze nowej "Diuny". Krupińska, Wędzikowska, Janoszek. Kto jeszcze?

Oscary 2022: "Diuna" wielkim wygranym. Kto jeszcze otrzymał statuetkę? Lista laureatów!

Kammel wróci do TVP? Krowin-Piotrowska nie ma złudzeń

 

 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Korwin-Piotrowska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy