Reklama
Reklama

Karolina Gilon potwierdza doniesienia! To nas czeka w 3. edycji "Love Island. Wyspa miłości"

Już dziś o godzinie 20.00. na antenie Polsatu wyemitowany zostanie pierwszy odcinek 3. edycji programu „Love Island. Wyspa miłości”. Karolina Gilon (31 l.) przedpremierowo zdradziła, co będzie czekać nas w randkowym reality show. Poznajcie szczegóły!  

"Love Island. Wyspa miłości" jest jednym z najbardziej wyczekiwanych programów tej wiosny. Producenci zdradzają, że w najnowszej edycji nie zabraknie pikantnych scen, wielu emocji oraz zaskakujących zwrotów akcji. 

Specjalnie dla widzów i uczestników show przygotowane zostały nowe gry, zabawy i zadania. Prowadzącą 3. edycję show będzie niezastąpiona Karolina Gilon, która opowiedziała o tym, jak będzie wyglądała nowa odsłona "Love Island. Wyspa miłości".

"Trzecia edycja będzie totalna wyjątkowa. Zresztą każda jest. Ale teraz naprawdę wkładamy dużo starań, żeby było dużo emocji, jeszcze więcej. Mamy wspaniałych uczestników, wspaniałych bohaterów tego sezonu. Są to uczestnicy trochę starsi może niż w poprzedniej edycji, ale to bardzo fajnie, bo są bardziej doświadczeni, bardzo chętnie opowiadają nam o swoich doświadczeniach, więc myślę, że będzie się działo i będzie grubo" - wyznała w "Polsat News" prowadząca show.

Reklama

Przypomnijmy, że początkowo w programie znajduje się dziesięć osób. Z czasem w willi będą pojawiać się nowi uczestnicy, których celem będzie zdobycie pary. Nikt nie chce pozostać singlem, gdyż bycie osobą bez pary jest równoznaczne z opuszczeniem luksusowej posiadłości i powrotem do domu. 

"W tym programie nie chodzi o jakieś planowanie, o wymyślanie, jaki będę w tym programie. Chcemy, żeby każdy był taki naturalny, otwarty na tę miłość, bo naprawdę nasz widz jest bardzo bystry i oni to wszystko widzą, czy ktoś jest naturalny, czy jest prawdziwy, czy jednak przyszedł tu po coś zupełnie innego i bardzo szybko taka osoba odchodzi z naszej willi miłości. Jak najbardziej stawiamy na prawdziwe uczucia, otwartość" - wyznała Karolina Gilon.

Gwiazda Polsatu zdradziła, że uczestnicy mogą robić to, na co mają ochotę. Co ciekawe, Islandersi są odcięci od świata i nie mają ze sobą telefonów komórkowych ani dostępu do internetu. Widzowie również mogą wpływać na losy uczestników. 

"U nas nie można mieć ze sobą swojego  telefonu. Uczestnicy mają telefon, ale on jest odcięty od Internetu. Służy im do robienia sobie zdjęć. My na ten telefon wysyłamy też wiadomości do nich. Odcinamy się od świata i jesteśmy tu i teraz w willi. Islanderzy nie mogą wychodzić z willi, chyba, że idą na randkę. Najważniejsza zasada jest taka, żeby nie być zbyt długo samemu, bo single wracają do domu" - mówi Karolina Gilon.

Wystarczy pobrać aplikację "Love Island. Wyspa miłości". Jedno jest pewne. W tym sezonie nie zabraknie intryg i wielu momentów zaskoczeń!

Już 28 lutego o godzinie 20:00 na antenie Polsatu wystartuje 3. edycja "Love Island. Wyspa miłości". Pomponik.pl jest patronem medialnym programu.  

***
Zobacz więcej materiałów wideo:


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karolina Gilon
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy