Reklama
Reklama

Karol Strasburger pokazał zdjęcie z karetki. "Bardzo przykre rozpoczęcie weekendu"

Karol Strasburger jest od lat ulubieńcem polskiej widowni. Jego najnowsze zdjęcie zamieszczone w sieci bardzo zaniepokoiło fanów aktora. Co takiego się stało? Oto szczegóły.

Karol Strasburger. Nie tylko Familiada

Karol Strasburger w ostatnich latach kojarzony jest głównie z "Familiadą", a przecież to przede wszystkim aktor, który ma na koncie tak wspaniałe role, w takich filmach jak "Kolumbowie", "Wielki Szu", "Życie Kamila Kuranta", "Karino", czy legendarny już Toliboski w "Nocach i dniach". Aktor pomimo swojego wieku nie zwalnia i nadal bardzo często gra w serialach. Można go zobaczyć w "M jak miłość", gdzie gra Jerzego Argasińskiego, czy w hicie Polsatu "Pierwsza miłość". Tam wciela się w postać Karola Wekslera.

Reklama

Co dalej z Familiadą?

W ostatnim czasie głośno zrobiło się Karolu Strasburgerze z powodu "Familiady". Po zmianach w TVP widzowie obawiali się, że podobnie jak w przypadku innych teleturniejów, stacja zdecyduje się na zmianę prowadzącego. Przypomnijmy, że już został zastąpiony Przemysław Babiarz (teleturniej prowadzi za niego Radosław Kotarki), za chwilę za Kajrę i Sławomira w "Tak to leciało" pojawi się Kacper Kuszewski, a Norbi i Izabella Krzan też już pożegnali się z "Kołem Fortuny". 

Na szczęście Strasburger przekazał ostatnio dobre wieści widzom: w "Familiadzie" zmiany nie nastąpią.

"Czarne chmury, jeśli chodzi o "Familiadę", nie pojawiają się. To są właśnie plotki, które ktoś roznosi, nie wiadomo po co. (...) Nie mam takich myśli, ale również nie mam wiadomości tego typu - wręcz odwrotnie. Mam zapewnienie od tych, którzy mogą zadecydować o istnieniu tego programu, że takich pomysłów nikt nie ma, żeby "Familiada" zniknęła" - stanowczo zdementował Strasburger w wypowiedzi dla portalu ShowNews.pl.

Niepokojące zdjęcie Karola Strasburgera

Karol Strasburger wrzucił do sieci zdjęcie, które bardzo zaniepokoiło jego fanów. Jest to fotografia z wnętrza karetki, a aktor podpięty jest do aparatury medycznej. Na szczęście to fotos z planu serialowego. W ten sposób Strasburger chciał pokazać, że w najbliższy weekend kończy się sezon "Pierwszej miłości", a akcja serialu będzie dość dramatyczna.

"To bardzo, bardzo przykre rozpoczęcie weekendu i jednocześnie zakończenie sezonu. Jaki będzie finał? Jakie konsekwencje niesie za sobą zdrada? Trzymajcie kciuki za Wekslera i wracajcie do nas po wakacjach" - napisał aktor pod zdjęciem.

Zobacz też:

To koniec "Familiady"? Pilne wieści od Karola Strasburgera

Kibice zachwycają się Probierzem. Strasburger ostrzega. "Nie wszyscy go lubią"

Strasburger prowadzi "Familiadę" od 30 lat, ale czegoś takiego się nie spodziewał. Aż zdębiał

77-letni Wojciechowski znów został ojcem, a teraz takie wieści od Strasburgera

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Karol Strasburger | Polsat | Pierwsza miłość
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy