Reklama
Reklama

Karol III zerwał zlew ze ściany. Szokujące zachowanie króla! Wszystko przez nerwy?

Król Karol III miewa napady furii? Z najnowszych doniesień wynika, że brytyjski monarcha ma problemy z panowaniem nad emocjami, szczególnie wtedy, gdy się złości. Zdarzyło mu się nawet wyrzucić przez okno krzesło. Co niepokoi syna Elżbiety II?

Karol III nie radzi sobie z wściekłością?

"Temperament" króla Karola został szczegółowo opisany w nowej książce Christophera Andersena, który ujawnił, że monarcha psuje rozmaite rzeczy, gdy wpada w złość.Jak twierdzi biograf i ekspert od spraw royalsów, Król Karol "zerwał zlew ze ściany" sfrustrowany po tym, jak zgubił spinkę do mankietów w otworze umywalki.

"Rzucił krzesłem przez okno, także przez okno kogoś innego. Zniszczył zlew, bo zgubił spinkę do mankietu w odpływie. Jedną z najbardziej szokujących rzeczy, jakie przeczytałem w książce, było to, że między Dianą i Charlesem doszło do tak gwałtownej wymiany zdań, że ich pracownicy martwili się o swoje bezpieczeństwo" - wyjawił autor książek o rodzinie królewskiej.

Reklama

Służba Karola III mieli wówczas obawiać się o nasilenie konfliktu między nim i Dianą. Dlaczego pracownicy brytyjskiego monarchy ponownie mogą się obawiać wściekłości króla? Nerwowość władcy może wzrosnąć w najbliższych dniach, ponieważ monarcha ma spędzić Boże Narodzenie w Sandringham.

Oznacza to powrót do tradycyjnych świąt Bożego Narodzenia rodziny królewskiej w posiadłości Norfolk. Wiadomo jednak, że Karol III słynie ze swojej nowoczesności. Kłopotliwe może być dla niego również zetknięcie się z najbliższymi. Oczekuje się, że do monarchy i królowej małżonki dołączą inni członkowie rodziny królewskiej, choć prawdopodobnie bez księcia Harry'ego i Meghan Markle.

Pałac Buckingham potwierdził, że król zdecydował się w tym roku na podróż do Sandringham House, gdzie królowa Elżbieta II gościła swoją rodzinę w okresie świątecznym przez dziesięciolecia, więc jest już pewne, że nie uniknie spotkania z przynajmniej jednym synem. Ostatnio dało się zauważyć, że również między królem, a jego następcą coś zgrzyta.

Królowa Camilla nie czuła się najlepiej w towarzystwie Williama i Kate?

Kilka dni temu jeden z ekspertów od mowy ciała twierdził, że królowa małżonka Camilla była "niespokojna", kiedy książę William i Kate Middleton przybyli na państwową kolację 22 listopada. Według specjalistki od mowy ciała Judi James, "uśmiechy, rozmowy i uprzejme sygnały mowy ciała" rodziny królewskiej miały wykazywać na "chęć pokazania jednolitego frontu i rodzinnej atmosfery z nowego najwyższego szczebla firmy".

Zobacz też:

Pałac opublikował urodzinową kartkę króla Karola III. To pierwsze jego święto, gdy jest na tronie

Król Karol III wybrał swoich zastępców. Książę Harry oficjalnie poszedł w odstawkę!

"Atak" jajkami na Karola III. Sprawca został zatrzymany

Królowe i królowie na brytyjskim tronie. Umierali wyniszczeni chorobami

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy