Reklama
Reklama

Kalczyńska została nową pogodynką „Dzień Dobry TVN”? Wszystko przez pewne komplikacje…

Anna Kalczyńska (46 l.) musiała zmienić swój zwykły plan dnia i zająć się… prognozą pogody. Aż trudno uwierzyć, co wydarzyło się na planie „Dzień Dobry TVN”. "Zostaliśmy wzięci z zaskoczenia" — opowiedziała prezenterka.

Anna Kalczyńska wystąpiła w roli pogodynki

Kto pracuje przed kamerą ten wie, że programach na żywo wszystko może się zdarzyć. Prezenterzy telewizyjni często są narażeni na skoki adrenaliny wywołane nieprzewidzialnymi wypadkami. Przekonała się o tym w miniony weekend Anna Kalczyńska, która na co dzień zasiada na kanapach "Dzień Dobry TVN", gdzie prowadzi wywiady z rozmaitymi specjalistami i celebrytami.

Zwyczajowo prognozę pogody miała zaprezentować Dorota Gardias. Z powodu problemów technicznych nie mogła jednak tego zrobić. Z tego względu musieli ją zastąpić gospodarze śniadaniówki, którzy zostali postawieni przed faktem dokonanym na kilka minut przed wstawką prognozową.

Reklama

Dorota Gardias połączyła się ze studiem "Dzień Dobry TVN" prosto z Białki Tatrzańskiej, gdzie przeprowadzała wywiad z zaproszonym do programu gościem. Później miała wyjawić widzom, co szykuje się w pogodzie na następne dni. Niestety, prowadzona przez nią rozmowa została nagle przerwana z powodu problemów technicznych. Dlatego prowadzący program postanowili przejąć pałeczkę i zająć się tym sami.

"Szanowni państwo, kiedyś pokazywał się taki napis: "Przepraszamy za usterki". Bardzo przepraszamy"  zaczął Andrzej Sołtysik, po czym dołączyła do niego Anna Kalczyńska: "Z zaskoczenia zostaliśmy wzięci my również, postaramy się państwu wyjaśnić, jaka pogoda czeka nas w nadchodzących godzinach" - uzupełniła, tłumacząc zaistniałą sytuację.

Kalczyńska przeszła następnie do przedstawiania prognozy, co poszło jej dość sprawnie. Starania koleżanki docenił Sołtysik, który stwierdził, że Anna mogłaby zrobić konkurencję profesjonalnym pogodynkom.

"Anka, ale fajnie wyglądasz! Weź udział w castingu, może nie jest za późno?" - skomentował żartobliwie Andrzej Sołtysik, nie kryjąc podziwu wobec wystąpienia koleżanki.

Zgadzacie się z nim?

Anna Kalczyńska - kariera

Anna Kalczyńska zaczynała w stacji TVP. Od 2002 r. jest związana z grupą TVN. Kalczyńska stała się rozpoznawalna jako reporterka TVN24. Dla tej stacji pracowała przez kilka lat. Później gwiazda pojawiła się na antenie TVN jako jedna z prezenterek programu śniadaniowego "Dzień dobry TVN".

Jej partnerami na antenie byli Robert Kantereit i Jarosław Kuźniar, a od 2016 r. do dziś jest nim Andrzej Sołtysik. W zeszłym roku pojawiły się plotki o tym, że Anna straciła pracę w śniadaniówce, jednak ostatecznie okazały się nieprawdą.

Zobacz też:

Anna Kalczyńska opowiedziała o romansie w śniadaniówce. Dziennikarze zostali zawieszeni

Afera po wywiadzie Stępień w "Dzień Dobry TVN". Kalczyńska reaguje na oskarżenia, że stacja "żeruje na tragedii"

Tak córki Kalczyńskiej zachowały się względem Ukrainki. Nawet Rusin zareagowała

Anna Kalczyńska szczerze o Rozenek-Majdan. Nie nadaje się do "Dzień Dobry TVN"?

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama