Reklama
Reklama

Anna Kalczyńska opowiedziała o romansie w śniadaniówce. Dziennikarze zostali zawieszeni

Anna Kalczyńska (46 l.) spełnia się zawodowo, ale może również pochwalić się udanym życiem prywatnym. 46-latka łączy karierę z opieką nad trójką dzieci. Gwiazda od wielu lat współpracuje ze stacją TVN, na antenie prowadzi poranny program "Dzień Dobry TVN". Niedawno Anna poinformowała o romansie prowadzących śniadaniówkę.

Anna Kalczyńska w programie śniadaniowym "Dzień Dobry TVN" pojawia się od 2014 roku. Z kolei od 2016 roku w programie towarzyszy jej Andrzej Sołtysik.

Kalczyńska jest również jedną z tych gwiazd, które doskonale odnajdują się w social mediach. Niedawno na jej InstaStories pojawiła się historia romansu, który miał miejsce w śniadaniówce.

Anna Kalczyńska opowiedziała o romansie w śniadaniówce

Anna Kalczyńska opublikowała niedawno w sieci historię zagranicznej śniadaniówki, w której między prezenterami doszło do romansu. Okazuje się, że za oceanem wybuchł prawdziwy skandal. Okazuje się, że między dziennikarzami doszło do romansu. Władze stacji podjęły decyzję o ich zawieszeniu. 

Reklama

"Tymczasem u naszych kolegów z telewizji śniadaniowej za oceanem skandal! Para prezenterów porannego pasma ABC "Good Moring America" została zawieszona po tym, jak na jaw wyszedł ich romans. Władze stacji stwierdziły, że relacja romantyczna między dwoma pracownikami nie łamie regulaminu ABC, jednak z uwagi na rozpad małżeństw postanawiają zawiesić prowadzących" - napisała w sieci Anna.
Gwiazda TVN dodała również, że dziennikarze porannego pasma ABC Good Morning America nie czuli żadnego wstydu. Będąc na wizji, nawet komentowali swoją relację.

"Para nie zamierzała się kajać publicznie i nawet żartowała na antenie z ujawnionych informacji, jednocześnie ich nie dementując" - napisała Kalczyńska.

Kalczyńska podsumowała pracę Małgosi Rozenek w TVN

Anna Kalczyńska postanowiła podsumować pracę Małgorzaty Rozenek w TVN. Dziennikarka wyznała, że Rozenek wywołuje sporo emocji. Anna uważa, że Gonia ma wielu fanów, ale również przeciwników, którzy niezbyt ją lubią. Dodała również, że Rozenkowej z pewnością nie przeszkadza hejt, bo jest osobą, która lubi się konfrontować.

"Rzeczywiście Gosia jest osobą, która wywołuje dużo emocji. Wywołuje dużo sympatii i także innych komentarzy. Ale myślę, że jej to nie przeszkadza. Ona jest po prostu osobą, która lubi się konfrontować" - wyznała Kalczyńska.

Zobacz też:

Afera po wywiadzie Stępień w "Dzień Dobry TVN". Kalczyńska reaguje na oskarżenia, że stacja "żeruje na tragedii"

Tak córki Kalczyńskiej zachowały się względem Ukrainki. Nawet Rusin zareagowała

Anna Kalczyńska szczerze o Rozenek-Majdan. Nie nadaje się do "Dzień Dobry TVN"?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Anna Kalczyńska
Reklama
Reklama
Reklama