Reklama
Reklama

​Justyna Żyła martwi się o Martę Kubacką. „To bardzo przykra sytuacja"

Justyna Żyła (36 l.) i Marta Kubacka (32 l.) znają się od lat. Ponieważ, jak podkreśla Żyła, wszyscy skoczkowie i ich rodziny utrzymują dość bliskie relacje towarzyskie, tym większe emocje wywołała informacja o nagłym pogorszeniu zdrowia Marty Kubackiej.

Justyna Żyła, z domu Lazar, cioteczna siostra Adama Małysza, od dzieciństwa jest związana ze środowiskiem skoczków narciarskich.

Marta Kubacka walczy o życie

Jeszcze jako nastolatka poślubiła dobrze rokującego sportowca, Piotra Żyłę. Niestety ich małżeństwo nie przetrwało. Obecnie Piotr Żyła układa sobie życie z aktorką serialową Marceliną Ziętek, niemającą związków ze światem sportu. 

Reklama

To niezbyt częsta sytuacja, bo, jak daje do zrozumienia Justyna Żyła, skoczkowie i ich rodziny tworzą dość hermetyczny krąg, w którym wszyscy dobrze się znają, albo, jak ona i Małyszowie, są spokrewnieni. 

Kłopoty zdrowotne Marty Kubackiej wstrząsnęły zatem całym środowiskiem. 

Dawid Kubacki wycofuje się z rywalizacji

W niedzielę 19 marca Dawid Kubacki zrezygnował ze startu w konkursie Raw Air w norweskim Vikersund na wieść o tym, że jego żona Marta trafiła do szpitala z problemami kardiologicznymi, tak poważnymi, że walczy o życie. W poniedziałek napisał na Instagramie:

„Mój nagły powrót do domu.... Jestem wam winien słowo wyjaśnienia. Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem, że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu, ale nie to jest teraz najważniejsze".

Justyna Żyła martwi się o Martę Kubacką

Kubackich wspierają gwiazdy sportu, na czele z jego rywalem w Pucharze Świata Halvorem Egnerem Granerudem, dziennikarze i celebryci oraz, oczywiście, rodziny skoczków narciarskich. 

Justyna Żyła w rozmowie z „Faktem” wyznała, że informacja o kłopotach zdrowotnych Marty Kubackiej była dla wszystkich szokiem. Przecież dopiero co wraz z Dawidem szaleli ze szczęścia po narodzinach drugiej córeczki… Jak ujawnia Żyła:

"Dla nas wszystkich był to szok i bardzo przykra sytuacja. Jeszcze raz życzę, żeby jak najszybciej wszyscy wrócili cali i zdrowi do domu. Żeby wszystko ułożyło się po ich myśli. Znamy się z Martą. Jeszcze jak byłam żoną Piotrka, widywałyśmy się na różnych imprezach, typu wesela czy zawody. Marta jest ciepłą, bardzo sympatyczną i dobrą koleżanką. Nie chcę mówić więcej, robić zamieszania. Naprawdę, z całego serca życzę jej i wszystkim zdrowia". 

Zobacz też:

SZOK! Sąsiadka Kubackich wyjawiła, co mówi się na wsi. Wieści o stanie Marty porażają!

Tajner zabrał głos w sprawie sytuacji Kubackiego. "Będą starali się teraz skakać jeszcze dalej. Dla Dawida"

Małysz o stanie zdrowia żony Kubackiego! "Jak się dowiedziałem, nogi mi się ugięły"

Piękna postawa rywali Kubackiego. Błyskawicznie zareagowali na jego wpis

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Justyna Żyła | Marta Kubacka | Dawid Kubacki
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy