Reklama
Reklama

Sąsiadka Dawida Kubackiego pilnie wyjawiła, co mówi się we wsi. Płyną sensacyjne wieści o stanie Marty

Dawid Kubacki poinformował ostatnio, że rezygnuje z dalszego udziału w skokach narciarskich, bo w jego domu zdarzyła się tragedia - żona Marta Kubacka trafiła do szpitala, gdzie walczy o życie. Informacja ta wstrząsnęła opinią publiczną. Teraz w jednym z tabloidów wypowiedzieli się sąsiedzi Kubackich. Mówią, co tam się teraz dzieje...

Dawid Kubacki przeżywa teraz bardzo trudne chwile. Jego ukochana żona Marta w ciężkim stanie trafiła do szpitala. Skoczek nie chciała wyjawić za wiele, ale przyznał, że jej stan jest naprawdę ciężki. 

"Moja żona Marta wylądowała w szpitalu z przyczyn kardiologicznych, jej stan jest ciężki i lekarze walczą o jej życie. Jest w dobrych rękach, to silna dziewczyna, wiem że będzie walczyła. Oczywiście to dla mnie koniec sezonu ale nie to jest teraz najważniejsze" - napisał w poniedziałek Dawid. 

Reklama

Ojciec skoczka wyjawił "Super Expressowi", że synowa synowa trafiła do szpitala w niedzielny poranek. Miała odczuwać silne zaburzenia rytmu serca.

Sąsiadka Kubackich mówi, co dzieje się w wiosce

Informacja ta wstrząsnęła całą Polską. Słowa wsparcia płynęły od sportowców, gwiazdy czy prezydenta Andrzeja Dudy. 

Znający Kubackich od lat Krzysztof Skórzyński wyjawił, że sytuacja jest naprawdę poważna:

"Powiem wam zupełnie uczciwie, że nie mieliśmy wątpliwości ani przez moment, że wydarzyło się coś dramatycznego. Jeżeli się wycofuje w takich okolicznościach zawodnika, który bije się o zwycięstwo w pucharze świata, a przynajmniej o podium w całym pucharze świata to wiedzieliśmy, że jest bardzo źle" - wyznał dziennikarz. 

W rodzinnej miejscowości Kubackich też doszło do wielkiego poruszenia. W rozmowie z "Faktem" jedna z sąsiadek, wyjawiła co tam się teraz dzieje:

"Bardzo się ludzie przejęli. Wszyscy mu współczujemy. Niedawno dziecko im się urodziło i byli tacy szczęśliwi. Każdy się zastanawia, co to będzie. Taka tragedia go spotkała. Pojawiają się domysły, rozmowy skąd to się wzięło? Młoda zdrowa kobieta.." - wyznała sąsiadka i  właścicielka sklepu w Groniu. 

Dawid Kubacki może liczyć na sąsiadów

Wyznała też, że do jej sklepu wszyscy przychodzą po jakieś nowe informacje, co z Martą.

"Jakoś tak przykro wszystkim. Rozmawiają o tym ludzie. Pytają, czy wiadomo, co się stało i dlaczego. Sklep tu praktycznie robi za centrum informacji" - przyznała. 

Dodała szybko, że Kubaccy mogą liczyć na każdą pomoc ze strony sąsiadów. 

"Wszyscy jesteśmy z nim myślami, wspieramy się dobrym słowem. Każdy o tym rozmawia, każdy mu współczuje. Wszyscy się modlą za jego rodzinę. Życzymy mu jak najlepiej, żeby się wszystko dobrze ułożyło, żeby znowu mogli być szczęśliwi i mogli cieszyć się sobą" - mówi poruszona sąsiadka. 

Zobacz też: 

Skórzyński jest znajomym Kubackiego i jego żony. Łamał mu się głos na wizji

Dawid Kubacki zaniepokoił fanów. Ciężarna żona zaczęła odbierać mnóstwo telefonów!

Ogromne problemy Dawida Kubackiego w domu! Nastąpiło zalanie! Skoczek pokazał szkody


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Dawid Kubacki | Marta Kubacka
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy