Reklama
Reklama

Justyna Sieńczyłło została "pocieszona" przez przyjaciółkę: "Praca to jedyna terapia na żałobę". Co za słowa!

Laura Łącz (69 l.), która współpracowała i przyjaźniła się z niedawno zmarłym Emilianem Kamińskim (†70 l.) postanowiła "pocieszyć" wdowę, Justynę Sieńczyłło (54 l.). Okazuje się, że według Laury Łącz najlepszą terapią na przeżycie żałoby jest... praca. Widocznie wie co mówi, ponieważ sama została wdową w 2001 roku. Jakimi jeszcze dobrymi radami wesprze Justynę przyjaciółka?

Justyna Sieńczyłło została "pocieszona" przez przyjaciółkę, Laurę Łącz: "Praca to jedyna terapia na żałobę". Co za słowa!

Niespodziewana śmierć Emiliana Kamińskiego wstrząsnęła artystycznym środowiskiem. Bliska rodzina, przyjaciele i fani martwili się od dawna o zdrowie aktora, który w lipcu 2022 roku ukończył 70 lat. Emilian Kamiński, jego żona Justyna Sieńczyłło i Laura Łącz przyjaźnili się przez wiele lat. Po pogrzebie aktora i właściciela Tatru Kamienica, przyjaciółka trzyma mocno kciuki za wdowę.

Reklama

"Po śmierci męża dość szybko wróciłam do występów i do aktywności zawodowej. Bardzo mi to wówczas pomogło. To jedyna terapia, jaką mogę polecić i siostrze, i żonie" - wyznała w "Fakcie" Laura Łącz. Rzeczywiście jest to recepta na smutek po śmierci ukochanej osoby?

Laura Łącz wspomina Emiliana Kamińskiego. Wierzy, że Justyna Sieńczyłło sobie poradzi

Laura Łącz przez lata obserwowała i kibicowała wspólnemu projektowi Emiliana i Justyny. To właśnie u boku starszego męża, Sieńczyłło rozwinęła swoje skrzydła nie tylko jako aktorka, ale też i menedżerka: "Emilian i Justyna od początku wspólnie prowadzili Teatr Kamienica. Dla Justynki zarządzanie teatrem nie będzie nowością".

Co więcej, Laura twierdzi, że Justyna wbrew pozorom potrafi sobie poradzić z przeciwnościami losu: "Chociaż wydawałoby się, że Justyna to delikatna kobieta, to nieraz udowodniła, że jest bardzo silna. Jestem przekonana, że z pomocą synów będzie kontynuowała dzieło zmarłego męża. Życzę jej tego. Myślę, że da radę i postara się być jak najlepszym dyrektorem teatru" - dodała Łącz dla "Faktu".

Pogrzeb Emiliana Kamińskiego

Emilian Kamiński zmarł 26 grudnia 2022 roku i spoczął 4 stycznia 2023 roku w rodzinnym grobie usytuowanym w Alei Zasłużonych na u Cmentarzu Wojskowym na warszawskich Powązkach. Obok grobu znajduje się również mogiła Edwarda Hulewicza.

W ostatnim pożegnaniu Emiliana Kamińskiego brali udział m.in. aktorzy z obsady "M jak miłość", m.in. Kasia Cichopek i Przemysław Cypryański, a także inne znane gwiazdy: Katarzyna SkrzyneckaMałgorzata Kożuchowska, Daria Widawska, Jacek Kawalec, czy Olaf Lubaszenko.

Pamiętaj, że w trudnej sytuacji nigdy nie jesteś sam. Bezpłatny kryzysowy telefon zaufania dla młodzieży: 116 111. Dorośli mogą korzystać z bezpłatnego kryzysowego telefonu zaufania 116 123. Obie linie są czynne całodobowo, siedem dni w tygodniu. Prośba o pomoc psychologa, psychiatry, czy psychoterapeuty nie jest powodem do wstydu!

Zobacz też:

Emilian Kamiński otrzymał pośmiertnie Krzyż Komandorski z Gwiazdą Orderu Odrodzenia Polski

Cichopek opowiadała o Emilianie Kamińskim. Nie mogła powstrzymać łez na antenie: "Serce mi pękło"  

Znani pożegnali Emiliana Kamińskiego. Wśród żałobników Skrzynecka, Cichopek, Kożuchowska

Grób Emiliana Kamińskiego tonie w kwiatach. Co za widok

Na pogrzebie Emiliana Kamińskiego została spełniona jego ostatnia wola

pomponik.pl
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy