Reklama
Reklama

Joanna Przetakiewicz komentuje aferę z Muchą. "Lepsza od ostryg jest kaszanka"

Joanna Przetakiewicz zdecydowała się odnieść do afery, która kilka dni temu podbiła internet. Komentuje zachowanie Anny Muchy i ogłasza: wybieram kaszankę!

Joanna Przetakiewicz stara się być zawsze aktywna w mediach, dlatego niewiele osób zaskoczył fakt, że zdecydowała się skomentować ostatni występek koleżanki z branży Anny Muchy. Przypomnijmy, że aktorka wystawiła bardzo złą opinię restauracji, w której zapłaciła kolosalne  pieniądze (700 zł)  za obiad, który jej nie smakował. Jej wypowiedź odbiła się tak głośnym echem w mediach, że nawet restauracja wydała specjalne oświadczenie. Teraz do sytuacji odniosła się Joanna Przetekiwiecz. Czyżby zachowanie aktorki nie do końca się jej spodobało?

Joanna Przetakiewicz komentuje zachowanie Muchy

Joanna Przetakiewicz najwyraźniej nie przepada za śródziemnomorską kuchnią, która umówmy się, zawsze jest dosyć droga. Postanowiła zatem przekazać swój sposób na dobry wypad do restauracji  i szczerze polecić Polską kuchnię. Najbardziej przepada za... kaszanką. Swoje zdanie wyraziła w rozmowie z portalem Fakt. 

Reklama

Anna Mucha zjadła za 700 zł i narzeka. Internauci komentują: Cwana baba z Warszawy

Jeśli już jednak ktoś, kto uwielbia ostrygi, Joanna poleca swoją ulubioną restaurację. 

Myślicie, że Anna Mucha odpowie koleżance? Z niecierpliwością na to czekamy!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Przetakiewicz | Anna Mucha
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy