Reklama
Reklama

Joanna Opozda randkuje ze studentem. Jest od niej o 10 lat młodszy (ZDJĘCIA)

Joanna Opozda (34 l), po licznych traumach, jakie zafundował jej Antek Królikowski, na długo zraziła się do mężczyzn. Ostatnio jednak wybrała się na randkę, a z jej wyrazu twarzy można wysnuć wniosek, że jest zachwycona swoim nowym wybrankiem. Nie mogła lepiej trafić?

Joanna Opozda przez miniony rok była zaabsorbowana łączeniem opieki nad synkiem z koniecznością zarabiania pieniędzy. Aktorka nie ukrywała, że gdyby nie pomoc mamy i babci, byłoby jej bardzo trudno. Jak wielokrotnie bowiem daje do zrozumienia, na tatę Vincenta, Antka Królikowskiego nie może liczyć, chociaż on jest całkowicie przeciwnego zdania. 

Reklama

Joanna Opozda: przez Królikowskiego zraziła się do mężczyzn?

Po licznych rozczarowaniach, jakich doświadczyła w małżeństwie z aktorem, Opozda nabrała ostrożności w kontaktach z mężczyznami. Tym bardziej może dziwić, że na pierwszą, po bardzo długiej przerwie, randkę wybrała się z młodszym o 10 lat studentem, który postawą i fryzurą przywodzi skojarzenia z mężem, od którego uciekła. 

Jak udało się ustalić, znajomy Opozdy jest absolwentem Wydziału Zarządzania Uniwersytetu Warszawskiego, a obecnie studiuje na trzecim roku prawa UW. 

Joanna Opozda randkuje ze studentem

Jest o 10 lat młodszy od aktorki, co może nieco dziwić  w świetle jej zapewnień, że uważa się za kobietę dojrzałą i chce, by przyszły partner dorównywał jej pod tym względem. 

Na randce Opozda sprawiała wrażenie zachwyconej nowym znajomym. Wpatrywała się w niego jak w obrazek, nie unikała fizycznego kontaktu, a nawet go inicjowała, a w pewnym momencie złożyła ręce jak do oklasków. 

Nowa znajomość Opozdy: rokuje na przyszłość?

W oczy rzuca się też dysproporcja w doborze ubrań na wieczorną randkę w centrum Warszawy. Podczas, gdy Opozda wybrała elegancką koktajlową suknię, jej wybranek poprzestał na dżinsach i podkoszulku. Owszem, jest to kosztowna opcja, bo za koszulkę firmy Palm Angels przedstawiającą misia z uciętą głową trzeba zapłacić ponad 1200 złotych, ale jednak to tylko t-shirt.

Zapowiada się coś poważnego? Nie brakuje opinii, że Opozda powinna kierować się większą starannością w wyborze. Do tej pory nie dała się poznać jako kobieta o niezawodnej intuicji…

Zobacz też:

Joanna Opozda z zaskakującym wyznaniem na temat randkowania. Odpowiedziała na krążące plotki

Opozda opowiedziała o trudach życia w pojedynkę. Urządzanie nowego mieszkania przychodzi jej z trudem

Joanna Opozda pokazała zdjęcia z synem. Opatrzyła je wymownym opisem

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy