Reklama
Reklama

Joanna Opozda prezentuje długie nogi na zdjęciach z wakacji. Wygląda świetnie!

​Joanna Opozda (34 l.) powoli stara się wrócić do normalności po kliku miesiącach burzliwych afer i medialnych kłótni z byłym mężem - Antonim Królikowskim (33 l.). Aktorka chce teraz skupić się na wychowaniu synka Vincenta i planuje w niedługim czasie znów pojawić się na palnie filmowym. Niedawno w mediach społecznościowych opublikowała zdjęcie z wakacji, na którym wygląda wprost kwitnąco. Fani są zachwyceni!

Joanna Opozda i Antek Królikowski wciąż nie potrafią się dogadać

Choć od wybuchu afery z Joanną Opozdą i Antonim Królikowskim minęło już kilka miesięcy, para nadal nie potrafi się ze sobą dogadać, a oczernianie się nawzajem w mediach, jeszcze bardziej zaognia konflikt między byłymi partnerami.

Celebryci wciąż nie ustalili podziału opieki nad dzieckiem. Opozda zarzuca byłemu mężowi zaleganie z alimentami i niewystarczające zaangażowanie w sprawy związane z wychowaniem małego Vincenta. Antoni Królikowski natomiast ma pretensje do ex-partnerki o wykorzystywanie ich syna do celów reklamowych i twierdzi, że aktorka utrudnia mu spotkania z synem.

Reklama

Niedawne spotkanie ojca z dzieckiem sugerowało, że przełom w relacjach zwaśnionych celebrytów jest bliski i ich problemy wkrótce się rozwiążą - niestety tak się nie stało.

Królikowski pożalił się ostatnio w rozmowie z tabloidem, że nie tak wyobrażał sobie bycie ojcem.

Joanna Opozda publikuje zdjęcia z wakacji

Pomimo problemów, Joanna Opozda próbuje zostawić za sobą trudny okres i skupić się na teraźniejszości. Aktorka wielokrotnie powtarzała, że najważniejszy dla niej jest synek Vincent i to jemu chce teraz poświęcić najwięcej uwagi.

Ostatnio na swoim instagramowym profliu, pochwaliła się kilkoma zdjęciami z wakacyjnego wyjazdu. Na jednej z fotografii towarzyszy jej syn, a sama aktorka wygląda na wypoczętą i pełną pozytywnej energii.

Nowe zdjęcie, które wstawiła gwiazda "Pierwszej miłości", spotkało się z ciepłymi opiniami zarówno fanów, jak i innych celebrytów.

Post Opozdy skomentowały między innymi Maja Staśko i Ewa Minge, która przyjaźni się z aktorką i wielokrotnie stawała w jej obronie.

"Czasem rozstania służą. Wyglądasz pięknie" - napisała jedna z internautek.

"Wyglądasz kwitnąco" - napisał pod postem jeden z fanów artystki.

Trzeba przyznać, że zdjęcia ze słonecznej plaży napawają optymizmem! Być może aktorce wreszcie uda się osiągnąć równowagę w życiu prywatnym i zawodowym.

Jakiś czas temu gwiazda poinformowała, ze ma zamiar wrócić na plan filmowy. Joanna Opozda ma wystąpić w filmie "Wieczór kawalerski" u boku swojego wieloletniego przyjaciela - Mateusza Banasiuka.

Fani nie mogą się już doczekać, żeby zobaczyć swoją ulubienicę znów na ekranie!Zobacz też:

Ewa Minge ostro krytykuje Królikowskiego i solidaryzuje się z Opozdą

Antoni Królikowski: Skandal u Królikowskich. Rodzice Małgorzaty zdruzgotani. Szok o Opoździe!

Joanna Opozda ma powody do świętowania. Nie do wiary, jak czas szybko leci

Joanna Opozda wraca na plan filmowy. Czy Antek Królikowski pomoże jej w opiece nad Vincentem?

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy