Reklama
Reklama

Joanna Opozda wraca na plan filmowy. Kto pomoże jej w opiece nad małym Vincentem?

Joanna Opozda (34 l.) ma zamiar już niebawem powrócić na plan filmowy. Niestety gwiazda nie doszła jeszcze do porozumienia ze swoim byłym partnerem w sprawie opieki nad dzieckiem i przez cały czas sama musi zajmować się małym Vincentem. Czy uda jej się pogodzić macierzyństwo z życiem zawodowym?

Opozda i Królikowski dojdą do porozumienia w sprawie syna?

Choć od głośnego rozstania Joanny Opozdy i Antka Królikowskiego minęło już kilka miesięcy, para nadal nie ustaliła podziału opieki nad synem.

Ostatnio jednak doszło do pierwszego od dłuższego czasu spotkania ojca z małym Vincentem - czy to zapowiedź zawieszenia broni między zwaśnionymi ex-partnerami? Aktor zapewne będzie walczył o dłuższe spotkania - z dzieckiem miał spędził zaledwie półtorej godziny, a przecież w jednym z wywiadów wspomniał, że według niego najlepszym rozwiązaniem dla całej trójki byłaby opieka naprzemienna.

Reklama

Obecnie Opozda musi sama zajmować się chłopcem. W dodatku ma zamiar wrócić na plan, bowiem - jak wypominała byłemu partnerowi, jest teraz jedyną osobą, która zarabia na utrzymanie małego Vincenta.

Przypomnijmy, że według relacji aktorki, Antek Królikowski zalega z alimentami i nie partycypuje w kosztach utrzymania pociechy.

Ten odpiera zarzuty - opublikował nawet w mediach społecznościowych potwierdzenia przelewów.

Joanna Opozda wraca na plan

Po kilku miesiącach przerwy od grania w filmach, Joanna Opozda zapowiedziała, ze ma zamiar wrócić na plan.

Zdjęcia do nowej produkcji z udziałem gwiazdy "Planety Singli" mają ruszyć już we wrześniu. Aktorka wystąpi w filmie "Wieczór kawalerski" u boku swojego wieloletniego przyjaciela - Mateusza Banasiuka.

Choć zapewne niełatwo będzie dzielić czas na prywatny i zawodowy, gwiazda chce mieć małego Vincenta cały czas pod swym czujnym okiem.

Jak zamierza pogodzić opiekę nad synem i pracę nad zdjęciami? Producenci mają zapewni celebrytce komfortowe warunki.

Na planie nie będzie też sama, swoją pomoc w pilnowaniu chłopca zaoferowały też mama i siostra aktorki.

Czy ojciec dziecka także będzie chciał spotkać się z synem, kiedy jego mama będzie zajęta pracą? Być może była para w końcu dojdzie do porozumienia w sprawie podziału opieki nad dzieckiem?

Zobacz też:

Joanna Opozda pokazała zdjęcie synka Vincenta. Fani w szoku

Królikowski i Opozda znów kłócą się w mediach. Antek chce opieki naprzemiennej

Opozda odpowiada Królikowskiemu na zarzuty! Uważa jego zachowanie za karygodne

Antoni Królikowski atakuje Joannę Opozdę. Chodzi o wizerunek ich syna


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Opozda | Antoni Królikowski
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy