Reklama
Reklama
Tylko u nas

Joanna Jabłczyńska oceniła zachowanie celebrytów. „Podpisują w ciemno to, co ktoś im daje”

Joanna Jabłczyńska (36 l.) z show biznesem ma do czynienia od młodzieńczych lat, kiedy czarowała publiczność ze szklanego ekranu jeszcze jako dziecko. Aktorka postanowiła jednak rozwinąć się w zawodzie prawnika. Nigdy jednak nie rozstała się z show-biznesem, gwiazdami i ich problemami, ponieważ skupiła się na nich w kancelarii. Co może powiedzieć o swoich klientach?

Joanna Jabłczyńska nie przyjmuje klientów z ulicy?

Asia Jabłczyńska ma wyjątkowo okrojoną grupę klientów. Aktorka i prawniczka pochyla się najczęściej nad losem osób znanych w przestrzeni publicznej. Celebryci miewają wiele wpadek, z których mogą się wykaraskać jedynie przy pomocy doświadczonego prawnika.

Chociaż wydawałoby się, że aktorce znanej z ekranu pozyskiwanie nowych spraw nie powinno sprawiać kłopotu w związku z własną rozpoznawalnością, jest zupełnie inaczej. Jabłczyńska nie przyjmuje bowiem wszystkich interesantów, gdyż zajmuje się jedynie tym, co dotyczy ludzi show biznesu.

Reklama

Joanna stawia na współprace ze znajomymi. Tymi, u których niegdyś sama rozwijała skrzydła. Stara się pomóc osobom znanym, bo z własnego doświadczenia wie, z czym mogą się borykać. Prawnik jest więc dla nich niezbędną pomocą, która niekiedy ratuje nie tylko ich dobre imię, ale również finanse.

Asia zdradziła również, że jej usługi kliencie polecają sobie wzajemnie w ramach tzw. poczty pantoflowej. To sprawia, że nie może narzekać na brak zajęcia, a do jej biura spływają coraz to nowe sprawy.

Joanna Jabłczyńska zdradza, jakie problemy prawne mają celebryci!

Jabłczyńska przyznała, że najczęstszym problemem celebrytów jest nieczytanie umów, które podpisują, co niekiedy przyczynia się do poważnych konsekwencji, niechcianych zobowiązań, a te nie zawsze da się odkręcić mimo najszczerszych chęci.

Zobacz też:

Zapłakana Ewa Chodakowska relacjonuje awanturę w parku! "Pociągnął mi Joe-Joe. Jechał ścieżką nie dla rowerów"

Ida Nowakowska wprost o chrzczeniu dzieci. Mówi kto, "wręcz nie powinien" tego robić

Rhian Sugden chwali się sylwetką! Nie ukrywa tego, że pracuje ciężko na siłowni!

Zmienia się podejście Polaków do "parawaningu". "To teraz obciach"


pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Joanna Jabłczyńska
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy