Reklama

Reklama

Reklama

Joanna Jabłczyńska liczyła, że "operacja rozwiąże jej problem". "Będę musiała walczyć dalej"

Joanna Jabłczyńska jakiś czas temu przeszła operację. Teraz przechodzi żmudną rehabilitację, ale nie wszystko idzie po jej myśli. Aktorka mówi wprost, że walka o powrót do zdrowia będzie trwała znacznie dłużej. Przed nią "nauka mówienia na nowo"...

Joanna Jabłczyńska z show-biznesem związana jest od dziecka. Zaczynała w słynnym zespole "Fasolki", a potem grała w różnych filmach i serialach. 

Dziś większość kojarzy ją jednak przede wszystkim z rolą Marty w "Na Wspólnej". Gwiazdka znana jest także z tego, że nie lubi przesadnie opowiadać o swoim życiu prywatnym, którego zaciekle strzeże, śląc pozwy do wszystkich mediów, które ośmielą się napisać coś o jej pozazawodowym życiu.

Jakiś czas temu Jabłczyńska jednak nieco się otworzyła w tym temacie i wyznała fanom na Instagramie, że czeka ją operacja strun głosowych.

Reklama

Nie chciała się wdawać w szczegóły i nie podała, z jakiego powodu musi trafić do szpitala. 

Joanna Jabłczyńska przeszła operację

Po paru dniach oznajmiła, że jest już w domu, ale nie może mówić przez najbliższe tygodnie. Zbiegło się to z jej urodzinami, dlatego zaapelowała, by do niej nie dzwonić z życzeniami.

"Fun fact: gdy pokazuję kartkę z napisem »nie mogę mówić po operacji« większość ludzi zaczyna do mnie BAAAARZOOO WYRAAŹNIE I POOOOWOOOLI mówić pokazując różne rzeczy na migi. Ewentualnie zaczynają do mnie pisać na kartce. Dzięki takim heheszkom łatwiej przetrwać ten dziwaczny czas" – napisała Joanna. 

Jabłczyńska nadal ma problem z powrotem do zdrowia. Konieczna była rehabilitacja, bo poprawa, jakiej się spodziewała, nie nadeszła...

"Rozpoczynam rehabilitację głosu. Miałam nadzieję, że operacja rozwiąże mój problem. Niestety będę musiała walczyć o powrót do mojego głosu znacznie dłużej" - napisała na swoim InsatStories.

Jabłczyńska nie poddaje się i wierzy, że w końcu się jej poprawi. Na razie czeka ją "nauka mówienia na nowo".

"I za chwilę logopeda. Nauka mówienia na nowo. To będzie ciekawe doświadczenie" - dodała pod fotką spod gabinetu specjalisty.

Joannie życzymy szybkiego powrotu do zdrowia!

Zobacz też:

Maja Hyży urodziła! Piosenkarka po raz czwarty została mamą
Dominika Gwit świętuje 4. rocznicę ślubu. Pochwaliła się romantycznymi zdjęciami
Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl

Reklama

Reklama

Reklama

Strona główna INTERIA.PL

Polecamy