Reklama
Reklama

Janusz Józefowicz obejrzał erotyczne sceny Nataszy. Jak zareagował?

Janusz Józefowicz (62 l.) uchodzi za opiekuńczego męża. Nie pozwala Nataszy na zbyt wiele artystycznej swobody, tym bardziej dziwi, że zdecydowała się zagrać w kontynuacji „365 dni”, filmu nominowanego do 7 Złotych Malin.

26 kwietnia na platformie Netflix zadebiutował film „365 dni: Ten dzień”, będący kontynuacją „365 dni”, uhonorowanych 2 lata temu siedmioma nominacjami do Złotych Malin. Ostatecznie twórcy musieli zadowolić się tylko jedną statuetką, za najgorszy scenariusz, jednak są duże szanse na to, że sequel pobije sukces pierwszej części. Recenzje są, póki co, entuzjastyczne. 

Reklama

Karolina Korwin-Piotrowska nazwała film „kopulodromem”, feministyczna aktywistka Maja Staśko wyraziła zdziwienie, że „film o gwałtach, stalkingu i nękaniu sprzedawany jest jako pikantna historia miłosna”, redaktorka znanego portalu "Variety" określiła produkcję mianem "gorącej ściemy". Najgorsze jest to, że dzięki platformie Netflix, o tej kompromitacji dowie się cały świat. Jak myślicie,  ilu nominacji do Złotych Malin powinni tym razem spodziewać się twórcy?

Natasza Urbańska zachwyca się filmem "365 dni: Ten dzień"

Jak szczerze wyznała odtwórczyni jednej z ról, Ewa Kasprzyk, warsztat aktorski na planie niezbyt się przydał, a w montażu okazał się nawet źle widziany:

Na szczęście przynajmniej Natasza Urbańska (zobacz!) nie wstydzi się udziału w filmie. Cóż, mając na koncie role w takich „dziełach” jak pierwsza część „365 dni” i „1920 Bitwa Warszawska”, pewnie zdążyła się przyzwyczaić do pewnego poziomu artystycznego. Jak wyznała w rozmowie z Jastrząb Post:

Jak wyznała Natasza, jej mąż, Janusz Józefowicz obejrzał już „365 dni: Ten dzień”. Biorąc pod uwagę, że sam jest reżyserem, wprawdzie teatralnym, ale z wieloletnim doświadczeniem, można próbować sobie wyobrazić, jakie to było dla niego przeżycie artystyczne. Jak zdawkowo stwierdziła Urbańska:

No ale, z drugiej strony, co miał jej powiedzieć..?

Zobacz też:

Ewa Farna pozuje na ściance pierwszy raz po porodzie. Wygląda kwitnąco

Małgorzata Rozenek-Majdan zaliczyła wpadkę? Plamy na topie i...

POMAGAMY UKRAINIE

***

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Janusz Józefowicz | Natasza Urbańska | 365 dni: Ten dzień
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama