Reklama
Reklama

Ewa Farna pozuje na ściance pierwszy raz po porodzie. Wygląda kwitnąco

Ewa Farna (28 l.) to jedna z bardziej znanych polskich wokalistek. Artystka urodziła niedawno córeczkę. Kilkanaście godzin temu pochwaliła się na swoim instagramowym koncie zdjęciem ze ścianki. Zobaczcie, jak zmieniła ją ciąża.

Ewa Farna (posłuchaj!) od lat jest obecna w polskim i czeskim show-biznesie. Prócz udanego życia jako wokalistka 28-latka może pochwalić się także szczęśliwym życiem rodzinnym.

Kilka lat temu gwiazda związała się z gitarzystą Martinem Chobotem. W 2017 roku wzięła z nim ślub, a dwa lata później na świat przyszedł ich synek. Farna po urodzeniu pierwszego dziecka wyznała, że bardzo docenia swoje ciało. Niedawno małżeństwo przywitało na świecie kolejną pociechę.

Reklama

Ewa Farna pierwszy raz na ściance od narodzin drugiego dziecka

Ewa Farna na początku marca urodziła drugie dziecko, córeczkę Ellę. Artystka pochwaliła się tym na swoim instagramowym koncie, jednak sama przez jakiś czas nie pojawiała się na imprezach branżowych.

Późnym wieczorem w czwartek Ewa postanowiła pochwalić się obecnością na czeskiej gali "Anioły", gdzie odebrała nagrodę w kategorii Wokalistka roku. Statuetkę otrzymała za płytę "Umami".

Na wydarzeniu piosenkarka ubrana była w szerokie spodnie z wysokim stanem oraz kolorowy golf. Do stylizacji 28-latka dodała małą torebkę w jasnym odcieniu.

Oczywiście nie obyło się bez komentarzy fanów Ewy Farny. Większość była zachwycona wyglądem idolki oraz gratulowała nagrody, którą otrzymała.

Zobacz też:

Lewandowska opuściła obóz i helikopterem Przetakiewicz pognała na kolację charytatywną z milionerami! Przybył tłum gwiazd!

Jasnowidz Jackowski miał wizję przed samą majówką 2022. Ostrzega Polaków: "Będzie trwał tydzień"

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!
pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy