Reklama
Reklama

Ewa Farna o świętach z dwójką dzieci: "jak wytłumaczyć dziecku, że tylko dziś może lać mamę"

Ewa Farna na Instagramie chwali się, jak obchodzi święta wielkanoce w towarzystwie dwójki małych dzieci. "Jak wytłumaczyć dziecku, że tylko dziś może lać mamę" - zastanawia się artystka.

Ewa Farna cieszy się Wielkanocą razem z dziećmi

Ewa Farna to wyjątkowa wokalista, która w Polsce od lat robi karierę muzyczną. Lata temu podbiła nasze serca takimi utworami jak "Cicho", czy "Ewakuacja". Ostatnio zaliczyła wielki powrót na scenę po czasie niedługiej przerwy. Dwa miesiące temu wyszedł jej nowy singiel "Na skróty", a fani i fanki oszaleli na jego punkcie.

Nic dziwnego, że po latach sukcesów zawodowych gwiazda postanowiła odetchnąć i skupić się na swoim życiu prywatnym. Ewa Farna związała się z muzykiem ze swojego zespołu, Martinem Chobotem i zaczęła z nim wić rodzinne gniazdko.

Reklama

Para przez długi czas ukrywała to, że Ewa Farna zaszła w pierwszą ciążę. Synek wokalistki przyszedł na świat w 2019 roku i otrzymał imię Artur. Ostatnio znowu zaszła poważna rewolucja w życiu artystki, ponieważ w marcu jej rodzina powiększyła się o córeczkę o imieniu Ella. Farna nie zamierza przedstawiać macierzyństwa jedynie w różowych barwach i na swoim profilu pisze też o trudach bycia mamą dwójki dzieci.

Z okazji świąt wielkanocnych, a właściwie Lanego Poniedziałku, gwiazda podzieliła się zabawną refleksją na temat obchodzenia świąt z małymi dziećmi.

Zobacz też:

Młynarska oburzona kazaniem papieża Franciszka: "W***wiło mnie srogo"

Weronika Marczuk wie, jak umrze Putin? Przepowiednia ukraińskiej wróżki

Maryla Rodowicz odsłania nogi na Wielkanoc. Widać efekty operacji?

Pomagajmy Ukrainie - Ty też możesz pomóc!

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Ewa Farna
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy