Reklama
Reklama

Jann po wizycie w "Dzień Dobry TVN" został otoczony przez fanki (ZDJĘCIA)

Jann pomimo przegranej w polskich eliminacjach do 67. Konkursu Eurowizji nadal może liczyć na wierne wsparcie ze strony swoich fanów. Młody artysta nie zamierza się poddawać, a nawet zdradza, że niedługo zobaczymy i usłyszymy więcej jego materiałów. Z pewnością nie opuszczą go fanki, które tłumnie przyszły po zdjęcia i autograf od Janna.

Eurowizja 2023: Jann otoczony przez fanki

Choć Jan Rozmanowski znany szerszemu gronu jako Jann nie przeszedł do dalszych eliminacji 67. konkursu Eurowizji 2023, to w oczach swoich fanów jest wielkim wygranym. Ostatecznie pojedynek wygrała Blanka Stajkow znana po prostu jako Blanka.

Czytaj też: Ekspertka wokalna nie ma wątpliwości. Według niej ten utwór powinien wygrać preselekcje do Eurowizji 2023 [POMPONIK EXCLUSIVE]

Reklama

Jann po Eurowizji 2023: najpierw TVP, potem TVN

Jann został zaproszony do studia "Dzień Dobry TVN", w którym to opowiedział o swojej drodze do Eurowizji i planach na przyszłość. Po skończonym wywiadzie wokalista podczas wychodzenia z budynku został otoczony przez fanki, które chciały sobie z nim zrobić zdjęcie i dostać autograf.

Młody artysta zdradził, że to między innymi fani są jego motorem napędowym do działania. Według Janna i tak "czuje się wygrany", a jego piosenka "Gladiator" stała się hitem wśród jego fanów.

"Ja robię to, co robię. Będę to robił niezależnie od wyniku. To była doskonała okazja, żeby zebrać rzeszę "Gladiatorów", moich fanów, którzy mam nadzieję zostaną ze mną. Jestem zadowolony" - zdradził dla Pomponika Jann po tym, jak usłyszał, że zajął drugie miejsce.

Jann po wizycie w "Dzień Dobry TVN" został otoczony przez fanki

Młody artysta zapowiedział też, że już niedługo będziemy mogli usłyszeć od niego więcej piosenek. Dotychczas wydał EPkę o nazwie "Power", a teraz jest w trakcie tworzenia nowych materiałów. 

Jann odniósł się do sytuacji, w której jego fani zaczęli buczeć, kiedy usłyszeli wyniki głosowania z ust Edyty Górniak. Czy taki sposób popracia go ucieszył?

"Cieszę się ze wsparcia, trochę się nie cieszę. Nie chciałbym być na miejscu Blanki, bo uważam, że to nie jest ok [buczenie w stronę zwyciężczyni - przyp. red.]" - wyznał Jann w rozmowie z Pomponikiem zaraz po eliminacjach Eurowizji.

Będziecie czekać na utwory Janna, tak jak jego fanki przed studiem TVN?

 

Zobacz też:

Edyta Górniak wyjawiła kulisy preselekcji. Wyjaśnia, jaka była jej rola [POMPONIK EXCLUSIVE]

Eurowizja 2023: Fani nie zgadzają się z wyborem Edyty Górniak!

Internauci zbulwersowani werdyktem jury preselekcji do Eurowizji. Najmocniej oberwało się... Edycie Górniak

TVP wyjaśnia aferę z wygraną Blanki na Eurowizji. Mamy oświadczenie! [POMPONIK EXCLUSIVE]

Edyta Górniak wyznała nam, co sądzi o sztucznej inteligencji: "Przeraża mnie to!" [POMPONIK EXCLUSIVE] 

pomponik.pl
Dowiedz się więcej na temat: Eurowizja 2023 | Jann | Blanka Stajkow
Reklama
Reklama
Reklama
Reklama
Polecamy